Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2021 18:38
Eternals
782V

Eternals na pierwszym klipie. Zobaczcie fragment nowego filmu z MCU

Marvel nie przestaje promować nadciągającego „Eternals”. Korporacja przygotowała nowy materiał wideo, który pokazuje walkę głównych bohaterów z tajemniczymi bestiami. Na filmie mamy okazję spojrzeć na umiejętności członków grupy.

„Eternals” nadciąga. W listopadzie odbędzie się premiera kolejnego filmu z Marvel Cinematic Universe, jednak tym razem nie możemy liczyć na kolejne perypetie Spider-Mana lub Thora. Do akcji wkroczy nieśmiertelna rasa istot, która została stworzona przez Celestiali – to właśnie oni trafili na Ziemię, by chronić ludzi przed Deviantami, czyli potężnymi stworami.

Marvel po wydarzeniach z Thanosem buduje nowy początek MCU i przynajmniej aktualnie „Czarna Wdowa” oraz „Shang-Chi” nie zwiastują wielkich wydarzeń, jednak bardzo możliwe, że właśnie nadciągający film na dobre rozpocznie nowy cykl, który pozwoli nam z wypiekami na twarzach śledzić kolejne opowieści superbohaterów.

„Eternals” zadebiutuje 5 listopada, a w grudniu odbędzie się premiera „Spider-Man: Bez drogi do domu”. W przyszłym roku MCU ma zapewnić 4 filmy: „Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa” (25 marca), „Thor: Love and Thunder” (6 maja), „Black Panther: Wakanda Forever” (8 lipca) i „The Marvels” (11 listopada).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Eternals Marvel Marvel Cinematic Universe MCU