Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2021 14:41
Resident Evil Village
1495V

Resident Evil z konkretnymi zapowiedziami? Capcom szykuje 7 ogłoszeń

Capcom przedstawił harmonogram zapowiedzi na kolejne dni. Producent i wydawca szykuje się do publikowania wiadomości związanych z serią Resident Evil – jeszcze w październiku firma przedstawi 7 ogłoszeń związanych z tym IP.

Pierwsza część Resident Evil zadebiutowała w 1996 roku, więc Capcom zamierza jeszcze w październiku przedstawić kilka dużych wiadomości związanych z tą marką. Trudno powiedzieć, na co dokładnie możemy liczyć, ale firma uruchomiła specjalną podstronę, na której zaznaczono łącznie 9 wydarzeń.

Na dobry początek ogłoszono halloweenowy konkurs oraz ujawniono datę premiery Resident Evil VR. To jednak dopiero początek, ponieważ 21 października będziemy świadkami trzech kolejnych ogłoszeń, a do końca miesiąca firma przedstawi następne wiadomości.

Trudno powiedzieć, czy możemy liczyć na nowe produkcje, ale może w końcu poznamy szczegóły dotyczące Resident Evil Village RE:Verse lub poznamy pierwsze informacje dotyczące fabularnych dodatków do Resident Evil Village? Jak widać studio ma duże plany na październik.

Źródło: Twitter: Nibellion

Tagi: 25 lat Capcom resident evil