Iza Łęcka Iza Łęcka 15.10.2021 13:47
Apex Bruce Willis
1378V

Apex to nowy thriller akcji z Bruce'em Willisem w roli głównej. Sprawdźcie zwiastun filmu

Bruce Willis to aktor, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Tym razem wystąpi on w nowym filmie akcji, który został zaprezentowany na najnowszym trailerze. Co czeka jego bohatera w „Apex”? Przekonajmy się.

Głównym bohaterem filmu „Apex” jest Thomas Malone (w tej roli Bruce Willis), były policjant odsiadujący dożywocie za zbrodnię, której nie popełnił. Mężczyzna otrzymuje jednak ofertę nie do odrzucenia, za sprawą której będzie mógł odzyskać wolność - wystarczy jedynie przetrwać w śmiertelnie niebezpiecznej grze.

„Sześciu łowców płaci za przyjemność polowania na innego człowieka na odległej wyspie, ale kiedy Malone przybywa, rozpętuje się istne piekło. Zastawiając pułapki i prowadząc gry umysłowe, Malone próbuje odwrócić losy i walczyć o swoje życie i przyszłość”.

Wraz z Willisem na ekranie wystąpią Neal McDonough, Corey Large, Alexis Fast, Nels Lennarson, Lochlyn Munro, Megan Peta Hill i Trevor Gretzky. Scenariusz napisali Corey Large („November Man”, „Człowiek mafii”, „The Ninth Passenger”) oraz Edward Drake („Broil”, „Arka przetrwania”), który jest również reżyserem produkcji.

„Ten film wnosi nowe spojrzenie na definicję "łowca kontra ofiara". Bruce Willis i Neal McDonough walczą ramię w ramię z niesamowitą intensywnością. Jesteśmy podekscytowani, że tej jesieni będziemy mogli zaprezentować widzom ten trzymający w napięciu thriller akcji” - stwierdził Mark Ward z firmy RLJE zajmującej się stworzeniem filmu.

„Apex” zadebiutuje 12 listopada. Nawiązując do tematu, polecamy nasze ostatnie zestawienie najlepszych obrazów, w których wystąpił Bruce Willis.

Źródło: https://www.ign.com/articles/apex-movie-trailer-poster-bruce-willis

Tagi: Apex Bruce Willis film zwiastun