Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.10.2021 13:34
Ninjala z dużym zainteresowaniem graczy i kolejnymi nowościami. Twórcy chwalą się wynikami
215V

Ninjala z dużym zainteresowaniem graczy i kolejnymi nowościami. Twórcy chwalą się wynikami

Ninjala w czerwcu obchodziła swoje pierwsze urodziny. Tym razem twórcy tej popularnej produkcji z Nintendo Switch chwalą się mocnym zainteresowaniem graczy.

GungHo Online pochwaliło się dzisiaj, że Ninala została pobrana na Nintendo Switch już ponad 8 milionów razy. Firma świętuje uzyskanie takiego wyniku i rozdaje graczom za zalogowanie się 100 Jala. Taką sumkę w walucie wykorzystywanej w tej produkcji otrzyma każda osoba, która zaloguje się na serwery gry od teraz do 1 grudnia 2021 r. Tytuł przyciąga do siebie cały czas wiele osób. W maju 2021 r. deweloperzy informowali, że Ninjala dobiła do wyniku 7 milionów pobrań.

GungHo Online zapowiada przy okazji dalszy rozwój swojego tytułu free-to-play, który zgarnął przyzwoite oceny w recenzjach (średnia 7,2/10 na OpenCritic). Ninjala we wrześniu doczekała się nowości w ramach 7 Sezonu. Do gry wprowadzono m.in. motywy halloweenowe. Do produkcji wleciała też w ostatnich dniach wirtualna, muzyczna idolka Hatsune Miku. Więcej szczegółów czeka na was w poniższych zwiastunach.


Tagi: GungHo Online Entertainment Ninjala