Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.10.2021 12:54
Nintendo ujawnia gry z gratisowym tygodniem zabawy w programie Switch Game Trials
574V

Nintendo ujawnia gry z gratisowym tygodniem zabawy w programie Switch Game Trials

Nintendo ujawniło właśnie kolejne gry dla różnych regionów, przy których bez dodatkowych opłat pobawią się subskrybenci Nintendo Switch Online.

Od 20 października czekać na nas będzie 6 dni gratisowej zabawy w Prison Architect: Nintendo Switch Edition. Wszystko dzięki akcji Game Trials, która regularnie udostępniana jest osobom opłacającym abonament Nintedo Switch Online.

Darmowy okres zabawy w pełnym wydaniu Prison Architect: Nintendo Switch Edition potrwa od 20 aż do 26 października 2021 r. Już teraz jednak możemy wykonac preload gry, tak by nie tracić czasu 20 października. Produkcja zajmuje ok 520 MB.

Rzeczona oferta Game Trials dotyczy rynku europejskiego. W Kraju Kwitnącej Wiśni szykowany program Game Trials wydaje się jeszcze ciekawszy. Od 18 do 24 października Nintendo i Square Enix udostępnią dla użytkowników z kontami zarejestrowanymi na region japoński w analogicznej formie zachwalane The World Ends With You - Final Remix. Z kolei od dzisiaj do 19 października w USA udostępniany jest w formie Game Trials The Jackbox Party Pack 6.

Przypominam przy okazji, że niedługo do Nintendo Switch Online wlecą gry z Nintendo 64.

Źródło: https://www.perfectly-nintendo.com/nintendo-eshop-list-nintendo-switch-demos-available-download/

Tagi: game trials Nintendo switch online