Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.10.2021 13:40
Choo-Choo Charles nadjeżdża. Zwariowany horror, w którym walczymy z krwiożerczą lokomotywą
714V

Choo-Choo Charles nadjeżdża. Zwariowany horror, w którym walczymy z krwiożerczą lokomotywą

Na horyzoncie pojawił się nowy, ciekawy (i w pewnym sensie komiczny) horror z motywem... kolejowym. To Choo-Choo Charles. 

Twórcy gier indie nie przestają zadziwiać swoimi pomysłami. Zespół Two Star Games ujawnił kilka dni temu horror pt. Choo-Choo Charles. W grze poruszamy się starą lokomotywą po pewnej tajemniczej wyspie, walcząc przy okazji z krwiożerczą, tytułową maszyną, która na nas poluje. "Charles jest głodny - nie stań się jego kolejnym posiłkiem" - stwierdzają deweloperzy w opisie gry na Steam.

Zabawa w Choo-Choo Charles odbywa się na bogatej sieci torów kolejowych rozsianych po wyspie. Ważną częścią rozgrywki jest zbieranie surowców i części do rozwijania i "tuningu" naszej lokomotywy, która opatrzona jest takimi współczynnikami jak Szybkość, Pancerz czy Punkty Zdrowia. Już teraz możecie podejrzeć, jak będzie to wyglądać na pierwszym, gameplayowym zwiastunie.

Two Star Games chce wprowadzić Choo-Choo Charles do sprzedaży już w I kwartale 2022 roku. Premiera planowana jest wyłącznie na PC (Steam).

Tagi: choo-choo charles horror humor parodia