Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2021 20:34
Tales of the Walking Dead
826V

Tales of the Walking Dead oficjalnie. Znamy pierwsze szczegóły nowej serii

AMC nie rezygnuje z marki The Walking Dead. Właśnie potwierdzono szczegóły „Tales of the Walking Dead”, czyli kolejnego spin-offu, który zostanie zaprezentowany szerokiej publice już w przyszłym roku. Twórcy tym razem skupią się na poszczególnych bohaterach.

Pierwsze wzmianki o „Tales of the Walking Dead” pojawiły się w 2020 roku, ale AMC właśnie potwierdziło, że serial otrzymał zielone światło i w przyszłym roku będziemy świadkami premiery pierwszych odcinków antologii.

Channing Powell, który był scenarzystą i producentem „The Walking Dead” i „Fear the Walking Dead”, został showrunnerem nowej serii. Za projekt będzie również odpowiedzialny Scott M. Gimple, który jest szefem treści w całym uniwersum.

Pierwszy sezon „Tales of the Walking Dead” zaoferuje sześć samodzielnych odcinków, które skupią się na nowych lub uznanych postaciach z oryginalnego serialu. Każdy epizod będzie poświęcony jednemu bohaterowi.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że „Tales of the Walking Dead” przedstawi przygody ocalałych, którzy przedwcześnie zmarli lub poznamy nowe wątki dotyczące niektórych postaci. Twórcy mogą rozbudować skromne wydarzenia z głównej serii, które zostaną teraz opowiedziane w znacznie większym formacie.

Warto przypomnieć, że choć AMC kończy „The Walking Dead”, to stacja jednocześnie pracuje nad spin-offami oraz filmami w tym uniwersum.

Poznajcie nasze wrażenia z „The Walking Dead” (pierwsza część 11 sezonu).

Tales of the Walking Dead

Źródło: https://ew.com/tv/tales-of-the-walking-dead-anthology-series-amc-premiere-summer

Tagi: Tales of the Walking Dead The Walking Dead TWD