Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.10.2021 11:34
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2. Kontynuacja udanego polskiego slashera na zwiastunie
2799V

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2. Kontynuacja udanego polskiego slashera na zwiastunie

Netflix już w marcu przedstawił pierwsze szczegóły na temat slashera pt. "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2". Dzisiaj platforma VOD ujawnia natomiast zwiastun horroru.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" okazało się całkiem przyjemnym slasherem. Jego producenci poszli więc za ciosem i przygotowali kontynuację, która jeszcze w tym miesiącu pojawi się na Netflixie

Ponownie w filmie śledzić będziemy losy Zosi (w tej roli Julia Wieniawa). Autorzy zapowiadają, że "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" będzie przepełnione ironią i groteskowymi motywami, które mają wywrócić do góry nogami gatunek slasherów/horrorów. Za tworzenie filmu znów zabrał się Bartosz M. Kowalski. Scenariusz przygotowała natomiast Mirella Zaradkiewicz. 

Oprócz Julii Wieniawy w filmie zobaczymy następujących aktorów: Mateusz Więcławek, Andrzej Grabowski, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Zofia Wichłacz,  Sebastian Stankiewicz i Robert Wabich. "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" trafi do netflixowej oferty już 27 października 2021 r.

Zerknijcie przy okazji na naszą recenzję pierwszego "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Źródło: https://www.netflix.com/pl/title/81388045

Tagi: horror Netflix slasher W lesie dziś nie zaśnie nikt 2