Honkai: Star Rail to nowa gra autorów Genshin Impact. Niedługo startuje zamknięta beta

Gry
1636V
Honkai: Star Rail to nowa gra autorów Genshin Impact. Niedługo startuje zamknięta beta
Bartosz Dawidowski | 06.10.2021, 12:25

Chińskie studio miHoYo nie żartowało, kiedy ogłaszało, że ogromnie zwiększa swoją kadrę, do aż 700 deweloperów. Wiemy już, jaki jest nowy projekt autorów bardzo popularnego Genshin Impact.

Studio miHoYo właśnie ujawniło, że już 8 października 2021 r. wystartują zapisy na zamknięte beta testy nowego projektu autorów Genshin Impact. Chodzi o Honkai: Star Rail. 

Honkai: Star Rail to kolejny tytuł wykonany w konwencji japońskich roleplayów, wyposażony w mechanizm gacha, a więc dystrybuowany w modelu biznesowym free-to-play. W grze pokierujemy zespołem Walkirii, walczących ze złymi mocami Honkai. Star Rail to kolejna odsłona popularnej serii - poprzednią grą w tej marce było Honkai Impact 3rd z 2017 roku. Gra wyrobiła sobie od tego czasu imponujący wynik - została pobrana ponad 35 mln razy przez graczy z całego świata.

Niestety nie wiemy jeszcze czy Honkai: Star Rail pojawi się również na konsolach, tak jak Genshin Impact. Pewne jest to, że tytuł dystrybuowany będzie na PC i smartfonach.

Poniżej, dla przypomnienia, trochę gameplayu z Honkai Impact 3rd. Można się spodziewać, że nowy tytuł będzie oferować podobny charakter rozgrywki.

Źródło: własne

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper