Iza Łęcka Iza Łęcka 06.10.2021 11:28
Serial The Last of Us
1916V

Serial The Last of Us ma kolejny odcinek. Reżyser zakończył prace, a my możemy sprawdzić nowe ujęcia z planu

Twórcy „The Last of Us” pracują nad kolejnymi ujęciami na planie zdjęciowym, natomiast Peter Hoar jest następnym reżyserem, który zakończył już opracowanie swojej części produkcji. Zobaczcie najnowsze materiały ukazujące kilka klimatycznych miejscówek z serialu poświęconego losom Joela i Ellie.

Wisienką na torcie ogłoszeń z tegorocznego The Last of Us Day był pierwszy oficjalny materiał z serialu HBO, jednak ciągle czekamy na prezentację głównych bohaterów w pełnej krasie. Mimo iż produkcja spotyka się z ogromnym zainteresowaniem już w trakcie prac na planie, autorom nadal udało się zachować w tajemnicy, jak Pedro Pascal i Bella Ramsey prezentują się jako Joel i Ellie.

Obecnie możemy jednak ogłosić, że nakręcono kolejny epizod historii. Peter Hoar („Daredevil”, „Upadłe królestwa”, „The Umbrella Academy”, „Altered Carbon”) potwierdził, że zakończył pracę nad serialem – reżyser był zaangażowany do przygotowania odcinka na planie w Calgary.

Tymczasem zespół odpowiedzialny za serial przeniósł się już do Edmonton (miasto położone w zachodniej Kanadzie), dzięki czemu możemy sprawdzić nowe ujęcia, na których widzimy między innymi zniszczone samochody oraz scenografię przedstawiającą zniszczone ulice. Przyznajmy, że sceneria rozbudza wyobraźnię. Wiemy, że na planie występował już Pedro Pascal, lecz aktor powróci jeszcze do miasta, by nagrać następne sceny. Forbes szacuje, że prace produkcyjne potrwają do czerwca 2022 roku.

Źródło: Twitter: HBOsTheLastofUs

Tagi: HBO PlayStation serial serial The Last of Us sony the last of us