Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.09.2021 15:30
Diuna nowy zwiastun
1552V

Diuna na zupełnie nowym zwiastunie. Materiał skupia się na Paulu Atreidesie

Filmowa "Diuna" jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych tego roku - w Polsce wciąż musimy jeszcze sporo poczekać, ale w wielu krajach produkcja zadebiutuje już w najbliższych tygodniach. 

Filmowa "Diuna" ma być ogromnym hitem. Fani na całym świecie ze zniecierpliwieniem wyczekują wejścia produkcji do kin, albowiem marketingowa obudowa sprawia, że trudno przejść obok tego obojętnie. Zresztą, pierwsze recenzje potwierdzają, że będziemy mieli do czynienia z czymś, co będzie miało ogromny potencjał. A choć pełny zwiastun filmu "Diuna" dostaliśmy jeszcze w lipcu, to machina promocyjna nie może zwalniać. 

Z tego względu kilka dni temu pojawił się zupełnie nowy trailer - tym razem skupiający się na postaci Paula Atreidesa, w którego na potrzeby filmu wcieli się jeden z bardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia, Timothee Chalamet. Sam materiał może okazać się świetny dla osób niezaznajomionych z książkowym pierwowzorem, albowiem w blisko 2.5 minuty świetnie zarysowuje szkielet całej opowieści. 

Sam zwiastun przeznaczony był głównie na rynek chiński, a całość jest oczywiście w oryginalnej, angielskiej ścieżce dźwiękowej, więc większość nie powinna mieć problemu ze zrozumieniem tego, o czym mówi lektor w trakcie trwania klipu. Ten zdecydowanie warto zobaczyć - nawet jeśli sama historia nie jest Wam obca. Dostajemy bowiem tutaj również to, co ma być jednym z fundamentów filmu, a więc kapitalną oprawię wizualną. Spójrzcie sami:

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/dune-new-international-trailer-footage/

Tagi: Diuna film kino Timothee Chalamet zwiastun