Hitman został dodany na GOG. Gracze bombardują grę, a polska platforma usuwa oceny

Gry
7797V
Hitman został dodany na GOG. Gracze bombardują grę, a polska platforma usuwa oceny
Mateusz Wróbel | 26.09.2021, 00:30

Hitman z 2016 roku trafił na GOG i jest od razu bombardowany złymi opiniami. Polska platforma zaczęła usuwać negatywne recenzje.

Hitman (2016) jest już na rynku ponad pięć lat, ale gra trafiła na platformę GOG dopiero parę dni temu. Deweloperzy nie zadbali o żadne modyfikacje w kodzie gry, więc produkcja pojawiła się w polskim sklepie wraz z wymaganym połączeniem internetowym.

Dalsza część tekstu pod wideo

GOG jest znany z tego, że nie ma zamiaru wrzucać do swojej oferty tytułów mających jakiekolwiek zabezpieczenia DRM. Tak się składa, że aby porównać swoje wyniki, czy odblokować dodatkowy sprzęt, musimy być stale połączeni do internetu. Decyzja polskiej platformy nie przypadła do gustu graczom, którzy postanowili bombardować kartę gry odpowiadającą Hitmanowi z 2016 roku.

Doszło do tego, że wspomniany wyżej tytuł osiągnął w pewnym momencie średnią ocen wynoszącą 1,4/5. GOG uznał, że jest to "specjalne bombardowanie" i postanowił usunąć nieuzasadnione recenzje, co jeszcze bardziej zirytowało graczy wyrażających swoje niezadowolenie chociażby na Reddicie, pod tym tematem.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/gog-adds-hitman-2016-to-the-store-game-gets-review-bombed-due-to-online-requirements-gog-starts-removing-reviews.491359/

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper