Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 25.09.2021 15:18
Knockout City sezon 3
430V

Knockout City. EA promuje trzeci sezon rozgrywek. Faith z Mirror's Edge trafi do gry!

Program EA Originals od jakiegoś czasu próbuje pokazywać nam bardzo ciekawe niezależne gry multiplayerowe, które to cieszą się dość mieszanym odbiorem ze strony graczy. Rocket Arena umarło śmiercią tragiczną, ale Knockout City radzi sobie wręcz doskonale.

Po dwóch bardzo udanych pierwszych sezonach rozgrywek, Velan Studios wraz z Electronic Arts prezentują masę nowych atrakcji jakie zobaczymy w trzecim już sezonie zabawy z Knockout City, jaki zatytułowano "Hacked".

W jego ramach kontrolę nad tytułowym miastem przejmie organizacja Eye 0, której logo reprezentuje liczbę 0 zamiast źrenicy w ramce oka. Oczywiście dzięki takim zawirowaniom dostaniemy zupełnie nową mapę do walki, kilka świetnych skórek opartych o hackerskie motywy, a do tego miłośnicy wyzwań dostaną aż 100 poziomów Brawl Passa do odblokowania. Co ciekawe deweloperzy szykują także cross-over z marką Mirror's Edge, a więc fani Faith mają na co czekać.

Całość zadebiutuje na rynku już 5 października, a więc za dosłownie kilkanaście dni - gracie nadal w produkcję Velan Studios?

Tagi: brawl pass Electronic Arts Knockout City nowy sezon sezon 3 Velan Studios