Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2021 13:56
Chris Pratt Mario
1272V

Chris Pratt komentuje swój angaż do roli Mario. Spełniają się marzenia aktora

Chris Pratt wcieli się w głównego bohatera filmu „Mario”. Twórcy „Minionków” w przyszłym roku zaproponują widzom animacje, w której usłyszymy wiele znanych głosów. Aktor związany z Marvel Cinematic Universe skomentował swój angaż do projektu Nintendo.

Nintendo Direct nie przyniósł nam pierwszej prezentacji filmu „Mario”, ale poznaliśmy obsadę oraz datę premiery animacji. Film zostanie opublikowany w przyszłym roku.

Chris Pratt skomentował swój angaż do roli Mario i aktor znany z serii „Jurassic World” oraz „Strażnicy Galaktyki” potwierdził, że spełniły się jego marzenia. Jako młody chłopiec miał okazję grać w Mario Bros. na automacie i wprost uwielbia grę stworzoną przez Nintendo.

„Będziecie musieli zaczekać, by usłyszeć głos [Mario], ale ciężko nad tym pracowaliśmy i jestem naprawdę podekscytowany mogąc ogłosić, że będę głosem tej [postaci z] gry wideo, o której marzyłem jako dziecko. Marzenia się spełniają”.

Możemy mieć pewność, że najważniejszym elementem kampanii promocyjnej będzie moment, gdy Nintendo przedstawi pierwszy zwiastun i usłyszymy na nim „It's-a Me, Mario” w wykonaniu Chrisa Pratta.

Warto dodać, że Charles Martinet, który wcielił się w Mario w grach Nintendo pojawi się w animacji, ale aktualnie nie potwierdzono szczegółów jego roli.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/chris-pratt-says-playing-mario-is-a-dream-but-youll-have-to-wait-to-hear-the-voice/

Tagi: Chris Pratt Mario Nintendo