Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2021 14:44
Mortal Kombat - Canal+ Premiery
1187V

Mortal Kombat, Ciche Miejsce 2, Obecność 3 i więcej na Canal+ Premiery. Platforma prezentuje nowości

Canal+ zaprezentowało kolejne nowości debiutujące na platformie Canal+ Premiery. Widzowie zobaczą wiele głośnych produkcji pokroju „Mortal Kombat”, „Obecność 3: Na rozkaz diabła”, „Świnia” czy też „Tom & Jerry”. Poznajcie pełną listę nowych tytułów.

PREMIERY MIESIĄCA - Canal+ Premiery

GODZILLA VS. KONG akcja, sci-fi, thriller

 • Długo wyczekiwany film o pojedynku legendarnych przeciwników w reżyserii Adama Wingarda ("Blair Witch", "Notatnik śmierci").
 • Dochodzi do zderzenia dwóch legend, gdy Godzilla i Kong - najpotężniejsze siły natury, ścierają się w spektakularnej bitwie wszech czasów. Grupa śmiałków wyrusza w niebezpieczną misję na fantastyczny, niezbadany teren, aby odkryć historię pochodzenia Tytanów. Jednocześnie knuty w tajemnicy spisek może stanowić zagrożenie dla egzystencji wszystkich stworzeń - zarówno tych złych, jak i tych dobrych.

MORTAL KOMBAT akcja, fantasy

 • Wybuchowa przygoda filmowa zainspirowana bestsellerową serią gier wideo.
 • Zawodnik MMA Cole Young, przyzwyczajony do bicia za pieniądze, nie jest świadomy swojego dziedzictwa — ani tego, dlaczego cesarz Shang Tsung z Outworld nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero. W obawie o bezpieczeństwo swojej rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconej mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

CICHE MIEJSCE 2 horror

 • Bezpośrednia kontynuacja hitu CICHE MIEJSCE, w której rodzina Abbott ponownie musi walczyć o przetrwanie.
 • Po dramatycznych wydarzeniach, jakie rozegrały się w pierwszej części w domu Abbottów, Evelyn (Emily Blunt) wraz z trójką dzieci opuszcza własne cztery kąty i udaje się do tajemniczego miejsca, które podobno ma ich uratować. Po śmierci Lee (John Krasinski) Evelyn zostaje sama z dziećmi i może liczyć wyłącznie na własne siły i instynkt. Jest jedynie pewna, że może ich uratować... cisza. Oddalając się od rodzinnego domu, Abbottowie szybko przekonują się, że zagrożenie stanowią nie tylko tajemnicze stworzenia, które reagują agresją na najmniejszy dźwięk.   

OBECNOŚĆ 3: NA ROZKAZ DIABŁA horror

 • Patrick Wilson i Vera Farmiga powracają w trzeciej części popularnej serii horrorów. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. 
 • Budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy wstrząsnęła nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych - Edem i Lorraine Warrenami. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się twierdząc, że był opętany przez demona.

MAŁE RZECZY thriller

 • Osadzony w latach 90. thriller Johna Lee Hancocka („McImperium”, „Wielki Mike. The Blind Side”) w iście gwiazdorskiej obsadzie.
 • Zastępca szeryfa hrabstwa Kern, Joe „Deke” Deacon (Denzel Waszyngton), zostaje wysłany do Los Angeles w celu zrealizowania prostego, wydawałoby się zadania. Zamiast tego, zostaje uwikłany w poszukiwanie seryjnego mordercy, który terroryzuje miasto. Prowadzący polowanie, sierżant Jim Baxter (Rami Malik), pod wrażeniem instynktu gliniarza Deke'a, nieoficjalnie proponuje Joe'mu współpracę. Baxter nie zdaje sobie jednak sprawy, że postępowanie okryje echa przeszłości Deke'a, w tym niepokojące, groźne tajemnice, które mogą zagrozić śledztwu.

OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA thriller, dramat, kryminał

 • Nagrodzony tegorocznym Oscarem za najlepszy scenariusz oryginalny thriller z Carey Mulligan (nominacja dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej) w roli tytułowej.
 • Obiecująca, młoda studentka Cassandra Thomas (Carey Mulligan), po traumatycznych przeżyciach decyduje się porzucić studia medyczne i prowadzi życia z dala od dawnych znajomych. Niestety nie udaje jej się to w 100%. Cassie cały czas wraca myślami do tragicznej śmierci przyjaciółki. Wie, że musi znaleźć sposób, aby sobie z tym poradzić. W przebraniu, nocami odwiedza lokalne bary i kluby nocne. Udając pijaną, wabi mężczyzn wyczekujących łatwych, bezbronnych kobiet, które mają stanowić zabawki zaspokajające ich niskie instynkty. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się wydający się być uprzejmym i troskliwym - Ryan. Czy kolega sprzed lat na pewno jest tym, kim się wydaje?

ŚWINIA dramat, thriller

 • Zdobywca Oscara, Nicolas Cage, w kameralnym dramacie o nietypowej przyjaźni.
 • Rob (Nicolas Cage) jest samotnikiem, którego towarzyszem życia jest... świnia. Ten zgrany tandem codziennie opuszcza swoją samotnię, aby tropić po lasach cenny skarb - trufle. Ich sielanka zostaje brutalnie przerwana przez przestępców, którzy wdarłszy się na teren zajmowany przez przyjaciół dotkliwie ranią Roba i porywają jego ukochane zwierzę. Zdesperowany Rob w poszukiwaniu przyjaciela wyrusza  aż do Portland, gdzie przeżywa różne perypetie. Niektóre z nich rzucą nowe światło na przeszłość bohatera, która okaże się dość zagadkowa. Jakie tajemnice skrywa Rob i czy uda mu się odbić przyjaciela z rąk oprawców?

MIĘDZY OCZY komedio-dramat

 • Piotr Wereśniak, reżyser hitów „Wkręceni” „Och, Karol 2”, w kameralnym tym razem filmie dotyka różnic światopoglądowych i postaw społecznych.
 • 15 lat to szmat czasu. Dawni przyjaciele ze studiów podejmują ryzykowaną decyzję o zorganizowaniu sentymentalnego spotkania. Bardzo szybko okazuje się, że wiele ich dzieli, a mało łączy. Odmienne sympatie polityczne, światopoglądy, postawy społeczne, czy wyznania. Wojny ideologiczne, konflikty, język nienawiści wyzierające codziennie z ekranów telewizorów, laptopów i komórek odcisnęły również na nich swoje piętno. Sielankowy weekend zmienia się w czas ostrych dyskusji przepełnionych niepotrzebnymi emocjami i wzajemnym wylewaniem żalów. W pewnym momencie pojawi się nadzieja na połączenie ponad podziałami, jednocześnie rozwój zdarzeń może prowadzić do jeszcze większego zaognienia konfliktu. Czy ten weekend ma szansę na pozytywne zakończenie?

ŻEGNAJCIE GŁUPCY komedio-dramat

 • Gwiazda francuskiego kina Virginie Efira w pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji komedii obyczajowej o kobiecie, która nie cofnie się przed niczym, by odnaleźć utracone przed laty dziecko.
 • Kiedy 43-letnia Suze Trappet (Virginie Efira) dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chora, postanawia odszukać dziecko, które zmuszona była oddać, gdy miała 15 lat. Na swojej drodze spotyka wypalonego zawodowo 50-latka JB (Albert Dupontel) oraz niewidomego archiwistę i niepoprawnego optymistę - pana Blina (Nicolas Marié). Wspólnie rozpoczynają spektakularne, a zarazem  nieprawdopodobne poszukiwania.

MIŁOŚĆ PO SĄSIEDZKU komedia romantyczna

 • Wys.: Emily Blunt, Jamie Dornan, Jon Hamm, Christopher Walken 
 • Pełna humoru opowieść o miłosnym trójkącie w reżyserii laureata Oscara, Johna Patricka Shanleya.
 • Rosemary i Anthony nie mogą bez siebie żyć, a jednak ciągle coś staje na drodze ich szczęściu. Ona (Emily Blunt) – rozważna i trochę romantyczna. On (Jamie Dornan) – niepewny siebie marzyciel o wielkim sercu. Co może pójść nie tak? Wśród pięknej zieleni irlandzkich krajobrazów Rosemary i Anthony na zmianę przyciągają się i odpychają, a paradoksalnie to wizyta przystojnego i bogatego rywala (Jon Hamm) sprawi, że trzeba się będzie zadeklarować… czy coś w tym stylu. W końcu nie od dziś wiadomo, że czasami miłość czai się tuż za rogiem. Po sąsiedzku!

TOM & JERRY animacja

 • Odwieczni wrogowie spotykają się ponownie, gdy Jerry wprowadza się do luksusowego hotelu w Nowym Jorku, a organizatorka ślubów wynajmuje Toma, aby pozbył się gryzonia w przeddzień wesela.
 • Nieustająca walka kota z myszą może zniszczyć karierę organizatorki, zrujnować ślub stulecia, a nawet doprowadzić hotel do ruiny. Wkrótce pojawia się kolejny problem: okazuje się, że jeden z pracowników hotelu o niezdrowych ambicjach potajemnie knuje przeciwko całej trójce. Ten film to wyjątkowe połączenie klasycznej animacji z akcją na żywo.

JUŻ WKRÓTCE W SERWISIE PREMIERY CANAL+

OJCIEC dramat, w ofercie od 18.09

 • Obsypany nagrodami reżyserski debiut Floriana Zellera z wybitnymi rolami Anthony'ego Hopkinsa (Oscar i BAFTA dla najlepszego aktora pierwszoplanowego) i Olivii Colman.
 • Anthony ma 80 lat, mieszka samotnie i konsekwentnie odrzuca pomoc opiekunów, których proponuje mu córka Anne. Wkrótce zapewnienie ojcu wsparcia osoby trzeciej staje się dla Anne koniecznością. Anne nie jest w stanie odwiedzać codziennie ojca, którego kontakt z rzeczywistością nieubłaganie się rozluźnia. Życie starca podzielone jest przypływami i odpływami jago pamięci, a sam Anthony nie jest już w stanie znaleźć łącznika ze swoją tożsamością. Jak Anne ma poradzić sobie z żałobą po stracie ojca, podczas gdy on wciąż żyje? OJCIEC to sentymentalny obraz uczuć ukazanych poprzez pełną miłości refleksję nad kondycją ludzkiego jestestwa. To rozdzierający serce i bezkompromisowo wzruszający film, który wtula się w prawdę o naszym własnym życiu.

WIĘŹNIOWIE GHOSTLAND akcja, horror, w ofercie od 21.09

 • Nicolas Cage, laureat Oscara za film „Zostawić Las Vegas” oraz Sofia Boutella („Atomic Blonde” „Kingsman: Tajne służby”) w brawurowym thrillerze reżysera „Miłości obnażonej”.
 • Hero (Nicolas Cage) to kryminalista z burzliwą przeszłością, który pewnego dnia staje przed szansą odkupienia win i odzyskania wolności. Misja, z którą przyjdzie mu się zmierzyć, nie będzie należała do najłatwiejszych. Chodzi o zaginięcie Bernice, córki bezwzględnego gubernatora, który słynie z brutalnych metod i despotyzmu. Aby ją odnaleźć, bohater będzie musiał zapuścić się w głąb tajemniczej krainy i złamać klątwę, która ciąży nad mistycznym Ghostland. Śmiertelne niebezpieczeństwo czyha tu na każdym kroku. Co więcej, Hero zostaje uwięziony w skafandrze, który w razie jego samowoli lub niepowodzenia misji ulegnie samozniszczeniu. Wystarczy jeden niewłaściwy krok...

JEDEN GNIEWNY CZŁOWIEK thriller, akcja, kryminał w ofercie od 30.09

 • Jason Statham powraca w nowym filmie Guya Ritchiego („Dżentelmeni”, „Przekręt”, „Sherlock Holmes: Gra cieni”) i wypowiada krwawą wojnę gangsterom, którzy zamordowali mu syna.
 • Kalifornijska firma zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H (Jason Statham) - milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach. Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wkrótce okaże się jednak, że jego prawdziwym celem jest zemsta. H odkrywa, że za napady odpowiada gang, którego ludzie kilka miesięcy temu zabili jego syna. Wkrótce ulice LA spłyną krwią, bo dla H „oko za oko” to za mało.

KRUDOWIE 2: NOWA ERA animacja, w ofercie od 30.09

 • Krudowie przetrwali wiele niebezpieczeństw i katastrof, od ataków prehistorycznych bestii, po koniec świata. Teraz zmierzą się z największym wyzwaniem ze wszystkich!
 • Pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj, który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane i wreszcie znaleźli miejsce dla siebie. Jest tylko jeden „mały” problem – to idylliczne miejsce jest już zamieszkałe przez inną rodzinę: Bettermanów. Bettermanowie – ze swoim wyszukanym domkiem na drzewie, niesamowitymi wynalazkami i nawadnianymi akrami upraw – są o kilka stopni nad Krudami na ewolucyjnej drabinie. Przyjmą jednak Krudów, jako pierwszych swoich gości. Nie trzeba długo czekać, aby konflikty między członkami tych dwóch rodzin wybuchły niczym erupcja wulkaniczna.  Gdy wszystko wydaje się stracone, nowe zagrożenie popędzi obie rodziny w epicką przygodę, zmusi do stanięcia ponad różnicami, czerpania od siebie wzajemnie siły i kształtowania wspólnej przyszłości.

ZESTAWIENIE TYTŁÓW WRZEŚNIA

TYTUŁ

TYTUŁ ORYGINALNY

KATEGORIA

ROK

PRODUKCJI

PREMIERY 

CANAL+

Aladyn (2019)

Aladdin (2019)

Familijny

2019

01.09.2021

Venom

Venom

Akcja

2018

01.09.2021

Pod Górkę

The Climb (2020)

Dramat

2019

01.09.2021

Szkoła czarownic: Dziedzictwo

The Craft: Legacy

Horror

2020

01.09.2021

Detektyw małolat

The Kid Detective

Komedia

2020

01.09.2021

Ostatnie wielkie dzieło

The Last Vermeer

Dramat

2019

01.09.2021

Saint Maud

Saint Maud

Horror

2019

01.09.2021

Przewrotnt umysł

Words on Bathroom Walls

Dramat

2020

01.09.2021

Miasto kłamstw

City of Lies

Kryminał

2020

01.09.2021

Rok na całe życie

Life in a Year

Dramat

2020

01.09.2021

Już po wszystkim

Save Yourselves!

Komedia

2020

01.09.2021

Żółta róża

Yellow Rose

Dramat

2019

01.09.2021

Galeria Złamanych Serc

The Broken Hearts Gallery

Komedia

2020

01.09.2021

Ostania nocka

The Last Shift

Komedia

2020

01.09.2021

Krokodyl Dundee

Crocodile' Dundee

Komedia

1986

01.09.2021

Prawdziwe męstwo

True Grit (2010)

Western

2010

01.09.2021

Jeszcze jest czas

Falling

Dramat

2020

01.09.2021

Niewesołe miasteczko

Willy's Wonderland

Akcja

2021

01.09.2021

Między oczy

Między oczy

Dramat

2020

01.09.2021

Miłość mojego brata

La femme de mon frère

Dramat

2019

01.09.2021

Split

SPLIT

Horror

2017

01.09.2021

Daniel Day-Lewis, geniusz z Hollywood

Daniel Day-Lewis, The Heir (Daniel Day-Lewis, geniusz z Hollywood)

Dokument

2021

01.09.2021

Ciche miejsce 2

A Quiet Place Part II

Horror

2021

02.09.2021

Winchester: Dom duchów

WINCHESTER

Horror

2018

02.09.2021

Między nami, misiami: Film

We Bare Bears

Animacja

2020

02.09.2021

Droga Glorii

The Glorias

Biograficzny

2020

03.09.2021

Bracia nie do pary

Half Brothers

Komedia

2020

03.09.2021

Wander

Wander

Thriller

2020

04.09.2021

Obecność 3: Na rozkaz diabła

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

Horror

2021

04.09.2021

Tom i Jerry

Tom And Jerry

Familijny

2021

04.09.2021

Dzień Matki

MOTHER’S DAY

Komedia

2016

07.09.2021

Gamer

GAMER

Thriller

2009

09.09.2021

Miłość po sąsiedzku

Wild Mountain Thyme

Komedia

2020

10.09.2021

Daniel

Ser du manen, Daniel

Dramat

2019

10.09.2021

Agentka

The Spy

Dramat

2019

10.09.2021

Testosteron

Testosteron

Komedia

2007

10.09.2021

Proxima

Proxima

Akcja

2019

10.09.2021

Pan Tadeusz

Pan Tadeusz

Dramat

1999

10.09.2021

W labiryncie

L'uomo del labirinto/ Into the Labyrinth

Kryminał

2019

10.09.2021

Kod Dedala

Les traducteurs/ Translators

Thriller

2019

10.09.2021

Lejdis

Lejdis

Komedia

2008

10.09.2021

Idealny facet dla mojej dziewczyny

Idealny facet dla mojej dziewczyny

Komedia

2009

10.09.2021

Bezmiar sprawiedliwości

Bezmiar sprawiedliwości

Kryminał

2006

10.09.2021

Wygrany

Wygrany

Dramat

2011

10.09.2021

Pianista

The Pianist

Dramat

2002

10.09.2021

Makbet

Macbeth

Dramat

2015

10.09.2021

Jak pokonać szatana

Jak pokonać szatana

Dokument

2013

11.09.2021

Ci, którzy życzą mi śmierci

Those Who Wish Me Dead

Akcja

2021

11.09.2021

Za niebieskimi drzwiami

Za niebieskimi drzwiami

Familijny

2016

14.09.2021

Dlaczego jesteśmy kreatywni?

Why We Are Creative: The Centipede’s Dilemma

Dokument

2018

14.09.2021

Letnie popołudnie

Letnie popołudnie

Dramat

2019

14.09.2021

Terapia

Die Familie

Thriller

2017

14.09.2021

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw

Mortal Kombat Legends: Battle Of The Realms

Animacja

2021

15.09.2021

Małe rzeczy

The Little Things

Kryminał

2021

15.09.2021

Elita złodziei

The Misfits

Akcja

2021

15.09.2021

Czerwony księżyc

LAST JOURNEY OF PAUL W.R.

Dramat

2020

16.09.2021

Żegnajcie Głupcy

Adieus Les Cons

Komedia

2020

16.09.2021

Operacja Rekrut

Fighting Season

Wojenny

2015

17.09.2021

Sęp

Sęp

Akcja

2013

18.09.2021

Ojciec

The Father

Dramat

2021

18.09.2021

Świat który nadejdzie

The World To Come

Dramat

2020

18.09.2021

Wzgórza marzeń

In The Heights

Dramat

2021

18.09.2021

Na zawsze w moim sercu

I Carry You With Me

Dramat

2021

20.09.2021

Więźniowie Ghostland

PRISONERS OF THE GHOSTLAND

Akcja

2021

21.09.2021

Poza systemem

NAKED SINGULARITY

Kryminał

2021

23.09.2021

Windykator

The Collection

Akcja

2021

23.09.2021

Inwersja

The Education of Fredrick Fitzell

Thriller

2020

24.09.2021

Legenda Króla Salomona

Legend of Solomon

Animacja

2017

25.09.2021

Niesamowity Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2 (2014)

Akcja

2014

27.09.2021

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man (2012)

Akcja

2012

27.09.2021

Angry Birds 2 - Film

The Angry Birds Movie 2

Animacja

2019

27.09.2021

Lepiej być nie może

AS GOOD AS IT GETS

Komedia

1997

27.09.2021

Bad Boys

Bad Boys (1995)

Akcja

1995

27.09.2021

Bad Boys II

Bad Boys II

Akcja

2003

27.09.2021

Czarownica

BEWITCHED (2005)

Komedia

2005

27.09.2021

Cadillac Records

CADILLAC RECORDS

Biograficzny

2008

27.09.2021

Aniołki Charliego

Charlie's Angel (2000)

Akcja

2000

27.09.2021

Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

Charlie's Angels: Full Throttle

Akcja

2003

27.09.2021

Święta last minute

CHRISTMAS WITH THE KRANKS

Komedia

2004

27.09.2021

Szkoła czarownic

The Craft

Dramat

2020

27.09.2021

Mroczna wieża

The Dark Tower

Akcja

2017

27.09.2021

Django

Django Unchained

Western

2012

27.09.2021

O psie, który wrócił do domu

A Dog’s Way Home

Familijny

2019

27.09.2021

Nie oddychaj

Don't Breathe

Kryminał

2016

27.09.2021

Emotki Film

The Emoji Movie

Animacja

2017

27.09.2021

Escape Room

Escape Room (2019)

Horror

2019

27.09.2021

Godzilla

Godzilla (1998)

Akcja

1998

27.09.2021

Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta

Hitch (2005)

Komedia

2005

27.09.2021

Jumanji

Jumanji (1995)

Przygodowy

1995

27.09.2021

Jumanji: Przygoda w dzungli

Jumanji: Welcome to the Jungle

Przygodowy

2017

27.09.2021

Bohater ostatniej akcji

Last Action Hero

Akcja

1993

27.09.2021

Pokojówka na Manhattanie

MAID IN MANHATTAN

Komedia

2002

27.09.2021

Frankenstein

MARY SHELLEY'S FRANKENSTEIN

Horror

1994

27.09.2021

Faceci w czerni

Men in Black (1997)

Akcja

1997

27.09.2021

Faceci w czerni III

Men in Black 3

Akcja

2012

27.09.2021

Faceci w czerni II

Men in Black II

Akcja

2002

27.09.2021

Men in Black: Inernational

Men in Black: Inernational

Akcja

2019

27.09.2021

Uśmiech Mony Lisy

Mona Lisa Smile

Dramat

2003

27.09.2021

Muppety z kosmosu

MUPPETS FROM SPACE

Familijny

1999

27.09.2021

Muppety na Manhattanie

The Muppets take Manhattan

Familijny

1984

27.09.2021

Pewnego razu w Hollywood

Once Upon a Time in Hollywood

Dramat

2019

27.09.2021

Pasażerowie

Passengers  (2016)

Dramat

2016

27.09.2021

Skandalista - Larry Flynt

PEOPLE VS. LARRY FLYNT, THE

Biograficzny

1996

27.09.2021

Piksele

PIXELS

Akcja

2015

27.09.2021

Rozważna i romantyczna

Sense and Sensibility

Dramat

1995

27.09.2021

Siedem dusz

SEVEN POUNDS

Dramat

2008

27.09.2021

Smerfy 2

The Smurfs 2

Familijny

2013

27.09.2021

Smerfy

The Smurfs (2011)

Familijny

2011

27.09.2021

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

SMURFS: THE LOST VILLAGE

Familijny

2017

27.09.2021

Przekręt

Snatch (2000)

Kryminał

2000

27.09.2021

Snajper: Koniec Zabójcy

Sniper: Assasin's End

Akcja

2020

27.09.2021

The Social Network

The Social Network

Biograficzny

2010

27.09.2021

Spider-Man

Spider-Man

Akcja

2002

27.09.2021

Niesamowity Spider-Man 2

Spider-Man 2

Akcja

2004

27.09.2021

Spider-Man 3

Spider-Man 3

Akcja

2007

27.09.2021

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-man Far From Home

Akcja

2019

27.09.2021

Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

Akcja

2017

27.09.2021

Spider-Man: Universum

Spider-man Into the Spider-verse

Akcja

2018

27.09.2021

Na fali

SURF'S UP

Animacja

2007

27.09.2021

Na fali 2

SURF'S UP 2: WAVEMANIA

Animacja

2016

27.09.2021

Venom

Venom

Akcja

2018

27.09.2021

Whiplash

Whiplash

Dramat

2014

27.09.2021

Wilk

WOLF

Horror

1994

27.09.2021

Nie zadzieraj z fryzjerem

YOU DON'T MESS WITH THE ZOHAN

Komedia

2008

27.09.2021

Zombieland

Zombieland (2009)

Komedia

2009

27.09.2021

Jeden gniewny człowiek

WRATH OF MAN

Thriller

2021

30.09.2021

Krudowie 2: Nowa era

The Croods: A New Age

Animacja

2020

30.09.2021

Źródło: Informacja prasowa: Canal+

Tagi: Canal+ Canal+ Premiery Ciche miejsce 2 Mortal Kombat Obecność 3