Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.09.2021 13:05
the last of us 2
3571V

The Last of Us 2 przepełnione detalami. Twórcy niejednokrotnie podpowiadali nam, jak potoczy się fabuła!

Scenarzyści The Last of Us 2 zadbali o każdy szczegół - najbardziej uważni mogli nawet dostrzec detale, które zwiastowały, co wydarzy się w dalszej części gry.

The Last of Us Part II to istny majstersztyk pod względem technicznym. Naughty Dog opracowało grę niemalże do perfekcji i gdyby nie kilka nieścisłości w scenariuszu, byłaby to - dla mnie - gra generacji.

Okazuje się, że osoby odpowiadające za fabułę zadbały o jeszcze jeden, ważny element - foreshadowing. Zjawisko to, za pomocą przedmiotów czy zachowania bohaterów, zwiastuje, co wydarzy się w dalszej części historii. Wspomnianą przed chwilą rzecz trudno zauważyć podczas pierwszego podejścia, kiedy to po prostu cieszymy się rozgrywką i nie zwracamy aż tak mocno uwagi na detale.

Na pomoc przyszedł YouTuber kryjący się pod pseudonimem Speclizer. Autor materiału, który umieściłem poniżej, przedstawił w swoim filmie dziesięć zjawisk w serii The Last of Us, które zwiastowały, jakie wydarzenia będą miały miejsce na ekranie w przyszłości.

Materiał zawiera wiele spoilerów, więc zachęcam do obejrzenia go wyłącznie osobom, które pierwszą i drugą przygodę Ellie mają już za sobą.

 

Źródło: https://www.gamesradar.com/the-last-of-us-2-fan-spots-some-intricate-foreshadowing/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II