Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.09.2021 21:30
breakpoint
1426V

Ghost Recon Breakpoint na PS5 i XSX w [email protected]? Ubisoft może zaskoczyć graczy

Wszystko wskazuje na to, że Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint otrzyma ogromną aktualizację poprawiającą jakość rozgrywki na XSX|S i PS5.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint nie miało łatwego początku, ale dzięki staraniom twórców i dodatkowej, popremierowej zawartości, strzelanka Francuzów nie jest aż tak złą grą, jak wyglądało to na samym początku.

Okazuje się, że Ubisoft może zaskoczyć swoich fanów, a szczególnie tych lubiących serię Tom Clancy's, udostępniając do odsłony z podtytułem Breakpoint ogromną aktualizację pozwalającą na rozgrywkę w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę - oczywiście wyłącznie na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X.

Informację tę przekazał profil na Twitterze, który udostępnia wszystkie szczegóły dotyczące Microsoftu - począwszy od systemów operacyjnych, poprzez nowinki techniczne, a skończywszy na grach z Microsoft Store. Według jego założycieli, francuscy deweloperzy przygotowali już specjalne grafiki, które możesz obejrzeć poniżej.

Data premiery ogromnej aktualizacji Ghost Recon Breakpoint miałaby mieć miejsce 29 września 2021 roku. Jeśli to prawda, Ubisoft powinien niebawem zapowie update oficjalnie.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/ghost-recon-breakpoint-could-be-getting-ps5-and-xbox-series-xs-upgrade-this-month-avsv65d3HEgQ

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft