Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2021 19:49
spider-man i venom
2172V

Venom spotka Spider-Mana szybciej niż sądzimy? Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy

Nie milkną spekulacje dotyczące produkcji ze Spider-Manem i Venomem w rolach głównych, a na Instagramie pojawiła się fotka z Tomem Hardym w roli głównej, która dosłownie pobudziła fanów obu postaci. Zdjęcie może potwierdzać wszystkie ostatnie doniesienia.

Fani Spider-Mana i Venoma czekają na wielki pojedynek. Starcie nie odbędzie się w nadciągającej produkcji ze Sony's Spider-Man Universe, ale słowa Andy'ego Serkisa (TUTAJ szczegóły – ostrzegam przed spoilerami) sugerują, że w niedalekiej przyszłości możemy liczyć na ekscytujące połączenie.

Nie brakuje plotek, według których w „Spider-Man: Bez drogi do domu” będziemy świadkami nie tylko różnych wersji Spider-Manów czy też złoczyńców z różnych uniwersów, ale w filmie ma pojawić się właśnie Venom. Marvel i Sony mogło w prosty sposób połączyć Marvel Cinematic Universe oraz Sony's Spider-Man Universe.

Sytuację mógł potwierdzić Lin Oeding (koordynator kaskaderów), który opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z gwiazdorem „Venoma” – Tom Hardy na fotce ma założoną czapkę ze „Spider-Man: Bez drogi do domu”, którą otrzymała obsada. Fotka została szybko usunięta.

Są to wyłącznie spekulacje sympatyków MCU, ale możemy mieć pewność, że historia Spider-Mana i Venoma na pewno zostałaby ciepło przyjęta przez widzów na całym świecie – twórcy nie musieliby się martwić wynikami produkcji.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-marvel-tom-hardys-hat-might-have-leaked-venoms-arrival-in-the-mcu-20210917

Tagi: Spider-Man Tom Hardy Tom Holland Venom