Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2021 18:01
iPhone 13 i Apple Event 2021
1014V

iPhone 13 na Apple Event 2021. Oglądajcie z nami prezentację nowych urządzeń

To już dzisiaj Apple zaprezentuje iPhone'a 13 i zarazem rozpocznie sprzedaż tegorocznych urządzeń. Jak zawsze sprzęt tej korporacji interesuje wielu użytkowników, więc jeśli zamierzacie oglądać Apple Event 2021 to zapraszamy do wspólnej zabawy.

W przypadku najnowszych smartfonów Apple trudno mówić o wielkich niespodziankach, ponieważ producent systematycznie mierzy się z gigantycznymi przeciekami. Nie inaczej było tym razem, więc już wcześniej prezentowaliśmy konkrety dotyczące sprzętu przygotowanego na 2021 rok.

Apple Event będzie jednak jak zawsze ciekawym wydarzeniem, ponieważ pierwszy raz oficjalnie zobaczymy nowe telefony – iPhone 13 raczej nie zapewni rewolucji pod względem designu, ale nie brakuje głosów, według których producent zadbał o kilka ciekawych rozwiązań.

Pod koniec pokazu firma wystartuje z zamówieniami przedpremierowymi, więc będziemy mogli oficjalnie potwierdzić, ile będą kosztować tegoroczne modele. Według przecieków sprzęt ma być bardzo drogi, co jednak nie powinno być dużym zaskoczeniem w przypadku tego producenta.

Zamierzacie oglądać prezentację? Zapraszamy do wspólnej zabawy – pokaz startuje o 19:00.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apple Apple Event 2021 iPhone iPhone 13