Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.09.2021 19:30
Star Trek Picard 2
1108V

Star Trek: Picard i Star Trek: Prodigy. Zobaczcie dalsze losy uznanych bohaterów kosmicznej sagi

Podczas gdy Disney pompuje coraz większe pieniądze w markę Star Wars, jej największy rywal jakim jest Star Trek nie próżnuje i zapowiada kolejne przygody wielce uznanych bohaterów swojego kosmicznego uniwersum.

Największą nowością z jaką powinni zapoznać się miłośnicy Star Treka jest oczywiście zapowiedź drugiego sezonu serialu Star Trek: Picard, gdzie Patrick Stewart ponownie wcieli się w kultowego już Picarda i zabierze nas zarówno w nowe jak i dobrze znane regiony przestrzeni kosmicznej. W najnowszym zwiastunie pada stwierdzenie, że zabiera on swoich towarzyszy "do domu", a więc zapewne w regiony dobrze znane wiernym fanom serii.

Amazon podaje obecnie, że drugi sezon Picarda zadebiutuje już w lutym 2022 roku. 

Drugą z najświeższych zapowiedzi jest zaś kolejny zwiastun animowanego serialu dla najmłodszych pod nazwą Star Trek: Prodigy, gdzie grupka młodych adeptów będzie musiała nauczyć się współpracować, aby przebrnąć przez kilka poważnych przeciwności losu. Tutaj premierę zaplanowano na 28 października na serwisie Paramount+. Niestety obecnie serial dostępny będzie tylko w USA i Kanadzie.

Tagi: Amazon Prime seriale Star Trek Star Trek: Picard Star Trek: Prodigy