Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.09.2021 14:30
Rodzina Addamsów 2
458V

Rodzina Addamsów 2. Zobaczcie komiczny zwiastun kolejnej przygody nietypowej familii

Rodzina Addamsów jest jedną z najbardziej pokręconych i nietypowych familii jakie możemy spotkać na kinowym ekranie, co udowodnili już w kilku filmach aktorskich i świetnej animacji z 2018 roku. Teraz ekipa powraca ruszając tym razem na rodzinne wakacje!

Filmowa wytwórnia MGM została ostatnio kupiona przez Amazon, dzięki czemu pozyskała spore fundusze na rozwój swojej działalności, a co za tym idzie może jeszcze bardziej dopracować swoje kinowe marki. Jedną z nich jest oczywiście Rodzina Addamsów, której to druga odsłona zadebiutuje w dość bezpiecznym modelu hybrydowym, czyli na ekranach kin i platformach VOD.

Już 8 października w polskich kinach zobaczymy jak tytułowa rodzinka rusza na wspólne wakacje, gdzie zaprezentuje światu swoje mroczne i dość nietypowe umiejętności. Najnowszy zwiastun produkcji ukazuje kilka jej nowych scen i jeden z głównych motywów fabularnych, jakim jest buntowniczy charakter młodej Wednesday. Zamierzacie wyruszyć ze swoimi familiami na seans, czy poczekacie na debiut Rodziny Addamsów 2 na VOD?

Tagi: animacja film kino rodzina addamsów Rodzina Addamsów 2 zwiastun