Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2021 13:32
World of Warships 6 urodziny
406V

World of Warships obchodzi 6. urodziny. Wargaming przygotował wiele atrakcji dla graczy

Twórcy World of Tanks, World of Warships oraz World of Warplanes mają następną okazję do świętowania. Pozycja skupiająca się na rywalizacji na morzach i oceanach obchodzi następną rocznicę – deweloperzy nie zapomnieli o swojej społeczności i przygotowali nowe aktywności oraz zawartość.

Wargaming skupia się nie tylko na systematycznym wsparciu i kolejnej zawartości zmierzającej do World of Tanks. Sympatycy bitew morskich również nie narzekają na brak aktywności, bowiem World of Warships otrzymuje szereg aktualizacji – ostatnią mogliśmy sprawdzić w lipcu, natomiast od wczoraj dostępny jest najnowszy, urodzinowy patch.

Z okazji 6. urodzin produkcji przyszedł czas na świętowanie! Wargaming przynosi prezenty dla graczy, nowy tryb rozgrywki, nowe okręty oraz drugą współpracę z Transformersami. Uczestnicząc w nowych zestawach misji, rywalizacji biur projektowych czy sięgając do specjalnych okolicznościowych kontenerów, gracze mogą zdobywać gigantyczne puzzle poświęcone najważniejszym wydarzeniom z historii pozycji – elementów jest 60. Entuzjaści wodnych zmagań mogą również sprawdzić nowe holenderskie krążowniki wypływające z wiernie odtworzonego portu Rotterdam, które charakteryzują się solidnym opancerzeniem, mocnymi działami i dobrym ukryciem.

Do wczesnego dostępu trafiły także radzieckie lotniskowce - Komsomolec (poziom IV), Serow (poziom VI) i Pobieda (poziom VIII) – a współpraca z Hasbro, dzięki której do World of Warships trafiła zawartość z Transformers, wkroczyła w nową fazę. Udostępnione zostały 4 nowe postacie, a także permanentne i tymczasowe kamuflaże, dowódcy z ich unikatowymi głosami, flagi i naszywki.

To jednak nie koniec zabawy, bowiem wprowadzony został nowy tryb rozgrywki, konwój, który czerpie inspiracje z rzeczywistych wydarzeń na morzach i oceanach w XX wieku.

„Konwoje morskie były bardzo popularne, a konflikty decydowały się przez dotarcie lub zatopienie okrętów transportowych. Teraz gracze będą mogli doświadczyć tych emocji na własnej skórze. Jedna drużyna będzie eskortować, a druga starać się powstrzymać konwój”.

Źródło: Informacja prasowa: Wargaming

Tagi: aktualizacja Lesta Studio Transformers Wargaming.net World of Warships