Dexter New Blood na mocnym zwiastunie. Showtime zapowiada historię i pokazuje znaczące sceny

Filmy i seriale
1116V
Dexter New Blood na mocnym zwiastunie. Showtime zapowiada historię i pokazuje znaczące sceny
Wojciech Gruszczyk | 09.09.2021, 19:58

Na początku listopada odbędzie się premiera „Dexter: New Blood”. Serial powraca i będzie pełnoprawną kontynuacją znanej historii. Twórcy chcą naprawić swoje błędy i godnie pożegnać Dextera Morgana. Zobaczcie zwiastun.

W październiku 2020 roku Showtime ujawniło, że Dexter Morgan powróci. Twórcy potwierdzili wprost, że ostatni sezon nie należały do najlepszych i chcą w odpowiedni sposób pożegnać tę markę. To właśnie z tego powodu 7 listopada zadebiutuje pierwszy odcinek.

Akcja „Dexter New Blood” rozgrywa się 10 lat po znanych wydarzeniach, jednak teraz główny bohater żyje pod fikcyjnym nazwiskiem w miasteczku Iron Lake w stanie Nowy Jork. Nie może on jednak do końca cieszyć się nowym życiem, ponieważ powraca jego Mroczny Pasażer, który w dodatku może zaskoczyć fanów serii.

Na końcu materiału twórcy w bardzo ciekawy sposób otwierają wątek, który mam szczerą nadzieję zostanie odpowiednio rozbudowany.

Aktualnie nie potwierdzono szczegółów dotyczących polskiej premiery „Dexter New Blood”, jednak nadal wierzę, że jedna ze stacji SVOD zdecyduje się na wykupienie produkcji i będzie nas karmić kolejnymi epizodami tej ciekawie zapowiadającej się serii.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper