Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2021 19:02
Injustice Animacja
724V

Injustice na pierwszym zwiastunie. Animacja na podstawie gry i cenionej serii komiksów

„Injustice” dorobiło się pierwszego zwiastuna, który przedstawia wydarzenia z najnowszej produkcji Warner Bros. Animation. Widzowie mogą szykować się na ciekawą historię – akcja został stworzona na podstawie gry NetherRealm Studios.

O „Injustice” pisaliśmy już w lipcu, gdy Warner Bros. przedstawiło pierwsze zdjęcie z filmu i zaprezentowało konkrety dotyczące premiery. Film stworzony na podstawie gry NetherRealm Studios oraz znanej serii komiksów zadebiutuje już 19 października – historia zostanie wydana na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i w cyfrowej dystrybucji.

Już pierwszy zwiastun dobrze zapowiada wydarzenia – niewyobrażalna tragedia zmienia Supermana, którego działania sprawią, że członkowie Ligi Sprawiedliwości będą zmuszeni do walki przeciwko sobie.

Warner Bros. przedstawia historię następującymi słowami:

„Film animowany Injustice opowiada o alternatywnym świecie ogarniętym szaleństwem - w którym Joker wrobił Supermana[...], doprowadzając Człowieka ze Stali do śmiertelnego szału. Niewzruszony Superman postanawia przejąć kontrolę nad Ziemią dla dobra ludzkości. Zdeterminowany, by go powstrzymać, Batman tworzy drużynę podobnie myślących, walczących o wolność bohaterów. Ale czy świat przetrwa, gdy superbohaterowie ruszą na wojnę?”.

Na dobry początek otrzymaliśmy tylko zwiastun, ale odnoszę wrażenie, że ten materiał powinien znacząco zwiększyć zainteresowanie historią. Fani DC i Injustice mogą szykować się na kilka ciekawych pojedynków.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Punkty zwrotne: 11 września i wojna z terroryzmem”, „Ile warte jest ludzkie życie?”, „Dom z papieru” (5A) i „Sceny z życia małżeńskiego”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film film animowany Injustice trailer zwiastun