Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2021 18:14
Prequel Rodziny Soprano na zwiastunie
900V

Prequel Rodziny Soprano na zwiastunie. The Many Saints of Newark intryguje

Już w październiku widzowie zobaczą „The Many Saints of Newark”, czyli prequel świetnej „Rodziny Soprano”. Warner Bros. i HBO promują produkcję, więc dzisiaj możemy sprawdzić drugi zwiastun widowiska.

Pierwszy materiał „The Many Saints of Newark” rozbudził oczekiwania widzów, a już dzisiaj możemy zapoznać się z nowym zwiastunem produkcji. Historia stworzona przez reżysera „Thor: Mroczny świat”, „Terminator: Genisys” oraz „Grę o tron” i „Rodziny Soprano” zbliża się do wielkiej premiery, więc zainteresowani mogą spojrzeć na nowy materiał.

Prequel jednego z najlepszych seriali w historii zadebiutuje już 1 października, ale na początku opowieść zostanie zaproponowana widzom ze Stanów Zjednoczonych. Polacy na „Wszyscy święci New Jersey” (tak brzmi polska nazwa) muszą zaczekać do 29 października. Możemy jednak liczyć, że pierwsze opinie dotyczące historii pojawią się już wkrótce, ponieważ tytuł będzie również dostępny w HBO Max.

Mam wrażenie, że drugi zwiastun „The Many Saints of Newark” nie prezentuje się tak dobrze, jak poprzednia prezentacja, jednak film nadal intryguje, ponieważ może w ciekawy sposób pokazać początek wielkiej rodziny.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Punkty zwrotne: 11 września i wojna z terroryzmem”, „Ile warte jest ludzkie życie?”, „Dom z papieru” (5A) i „Sceny z życia małżeńskiego”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Rodzina Soprano The Many Saints of Newark trailer zwiastun