Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.09.2021 10:52
Nikt nie ujdzie z życiem może nas solidnie nastraszyć. Zwiastun horroru od Netflixa
1589V

Nikt nie ujdzie z życiem może nas solidnie nastraszyć. Zwiastun horroru od Netflixa

Netflix w ostatnim czasie mocno inwestuje w horrory. Firma przedstawiła kolejną produkcję tego typu. Tym razem możemy zobaczyć zwiastun "Nikt nie ujdzie z życiem".

Netflix obwieścił już jakiś czas temu, że "Nikt nie ujdzie z życiem" trafi do dystrybucji 29 września. Dzisiaj możemy wreszcie przyjrzeć się w detalach nadciągającemu horrorowi.

Netflix w taki sposób opisuje film: "Straszna historia nawiedzonego domu, otwierająca oczy opowieść o życiu imigrantów i świat, w którym pradawne ludowe zwyczaje stają się przerażającą rzeczywistością. Ambar przyjeżdża do USA w pogoni za amerykańskim snem. Jednak przeprowadzka do taniego mieszkania to dla niej początek koszmaru, z którego nie może się obudzić.".

Film stanowi adaptację opowiadani Adama Nevilla pod tym samym tytułem. W produkcji wyreżyserowanej przez Santiago Menghini prześledzimy losy Ambar (w tej roli Cristina Rodlo), kobiety, która wprowadziła się do nawiedzonego mieszkania - nadprzyrodzone zjawiska w tym miejscu zmieniają jej życie w koszmar. Premiera filmu trwającego 86 minut odbędzie się na platformie Netflix już 29 września.

Po pełen harmonogram wrześniowych premier na Netlixie odsyłam was tutaj.


Źródło: https://filmozercy.com/wpis/nikt-nie-ujdzie-z-zyciem-netflix-pokazal-zwiastun-swojego-nowego-horroru

Tagi: film horror Netflix