Iza Łęcka Iza Łęcka 08.09.2021 08:21
Faceci w czerni - Sony Bend - PS5
954V

Faceci w czerni od twórców Days Gone? Sony może zaskoczyć intrygującą zapowiedzią

W australijskim sklepie EB Games zawitała nieoczekiwana oferta dotycząca gry Men in Black od SCE Bend Studio zmierzającej na PS5. Twórcy mogliby ciekawie wykorzystać znane IP należące do japońskiego giganta.

Stworzenie nowego IP jest czasochłonne, drogie i całkiem ryzykowne, czy więc Sony zdecyduje się wykorzystać świat, który odbiorcy już dobrze znają? Taki wariant może sugerować najnowsza informacja – Faceci w czerni mogliby otrzymać grę na PlayStation 5, za którą odpowiadałoby SCE Bend Studio.

Na Reddicie udostępniono zdjęcie przedstawiające ofertę sklepu EB Games, która podpowiada, że wskazany tytuł może być tworzony. Trudno jednak potwierdzić przeciek, bowiem odnośnik już nie działa – miejmy jednak na uwadze, że gdy pewne doniesienia nabierają rozgłosu, sklepy często usuwają znalezione podstrony.

Jeżeli japoński gigant miałby nas zaskoczyć nową propozycją, to twórcy Days Gone są jednym z zespołów, który zdecydowanie poradziłby sobie z popularną marką. Dzięki klimatycznej historii Deacona deweloperzy potwierdzili, że potrafią zaoferować wciągającą rozgrywkę z perspektywy trzeciej osoby, a przeciwnikami, zamiast potworów, byliby obcy. Już kilka miesięcy temu studio zapowiedziało rozszerzenie swojego portfolio o następne IP.

Przed zbliżającym PlayStation Showcase niczym grzyby po deszczu pojawiają się kolejne przypuszczenia dotyczące ogłoszeń Sony. Obecnie nie możemy w żaden sposób potwierdzić, że Faceci w czerni rzeczywiście nadciągają, jednak mając na uwadze możliwości SCE Bend Studio, bądź możliwą chęć rozwoju uniwersum – decyzja Japończyków mogłaby okazać się całkiem interesująca.

Chcielibyście zagrać w grę AAA umiejscowioną w świecie Facetów w czerni? Przypomnijmy, że w 2019 roku na dużym ekranie zadebiutował „Men in Black: International” – przeczytajcie naszą recenzję filmu.

Faceci w czerni PS5

Źródło: https://www.resetera.com/threads/men-in-black-game-listed-now-deleted-for-ps5-by-bend-studio.483310/

Tagi: Faceci w czerni Men in black PlayStation PlayStation5 ps5 Sony