Iza Łęcka Iza Łęcka 08.09.2021 11:13
Diablo 2 Nekromanta
1494V

W Diablo 2 Resurrected zapanujemy nad śmiercią. Zwiastun pokazuje możliwości Nekromanty

Blizzard opublikował pierwszą prezentację Nekromanty w Diablo 2 Resurrected. Kapłani kultu Rathmy nie byli dostępni w trakcie fazy testów, lecz od dnia premiery sympatycy uniwersum będą już mogli przywołać pomocników i wykorzystają potężne zaklęcia, by utorować sobie drogę do zwycięstwa.

Promocja Diablo II: Resurrected wchodzi w kluczową fazę, a sympatycy uniwersum mogą zapoznać się z następnymi materiałami ukazującymi odświeżone klasy – obecnie nadszedł czas nekromanty. Swego czasu bohaterowie zdobyli potężne zaklęcia, dzięki którym nie tylko potrafią zadać ogromne obrażenia wrogom czy uchronić drużynę przed naporem przeciwników, ale przede wszystkim przywracają do życia nowych kompanów.

Nekromanta rozwija zdolności w trzech drzewkach: trucizny i kości, klątwy oraz przywołania. W jego armii mogą pojawić się nie tylko szkielety, ale przede wszystkich potężne golemy – gliniane, krwawe, żelazne i ogniste.

Najnowszy materiał opublikowany przez Blizzarda znakomicie ukazuje możliwości wspomnianej klasy. Szkoda jedynie, że deweloperzy nie pokusili się o zaprezentowanie stworzonego zespołu. Jeżeli z niecierpliwością czekacie na premierę odświeżonego Diablo 2 Resurrected, sprawdźcie też poprzednie zwiastuny: barbarzyńcy, czarodziejki, paladyna, amazonki i druida.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Blizzard Blizzard Entertainment Diablo II: Resurrected