Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2021 17:35
Matrix 4 i Hideo Kojima
2312V

Matrix 4 - zwiastun zobaczymy jeszcze w tym tygodniu! Przygotowano 180 000 unikalnych teaserów

Szykuje się wielkie widowisko dla fanów kinowych blockbusterów. „Matrix 4” zostanie zaprezentowany jeszcze w tym tygodniu i fani mogą oczekiwać pierwszego zwiastuna. Jednocześnie uruchomiono nową witrynę produkcji.

Czy świat jest gotowy na „Matrix 4”? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w tym tygodniu, ponieważ rozpoczęto konkretną promocję oczekiwanego filmu. Tytuł ma trafić na wielki ekran jeszcze w 2021 roku, ale tak naprawdę trudno przewidzieć ruchy wytwórni.

„The Matrix: Resurrections” zostanie jednak zaprezentowany już w tym tygodniu. Warner Bros. potwierdziło, że pierwszy zwiastun historii zostanie udostępniony widzom 9 września. W Liverpoolu pojawił się nawet wielki banner zwiastujący publikację materiału.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że Hideo Kojima został zaangażowany w promocję filmu. Dlaczego? Trudno tak naprawdę powiedzieć, jednak Japończyk opublikował krótką wiadomość, która zaprasza na oficjalną stronę filmu.

Czyżby Japończyk mógł zaliczyć małe cameo w projekcie? Jak wiadomo Hideo Kojima jest szanowany przez wielu twórców filmów, ale przynajmniej aktualnie nie możemy mieć pewności, dlaczego twórca Death Stranding wspomniał o filmie.

[Aktualizacja #1]

Strona działa i pozwala sprawdzić teasery.

[Aktualizacja #2]

Okazuje się, że twórcy „Matrix 4” przygotowali 180 000 unikalnych ujęć, które możemy zobaczyć w zależności od momentu, kiedy wchodzimy na stronę i jaką pigułkę wybierzemy.

Źródło: Twitter: getFANDOM, Kojima_Hideo

Tagi: Matrix Matrix 4 The Matrix: Resurrections