Days Gone powróciło. Maul Cosplay wskoczył w strój Deacona St. Johna, zachwycił graczy oraz twórczynię

News
5079V
Days Gone powróciło. Maul Cosplay wskoczył w strój Deacona St. Johna, zachwycił graczy oraz twórczynię
Iza Łęcka | 07.09.2021, 08:56

Maul Cosplay stworzył następną rewelacyjną kreację. Twórca znany ze współpracy z CD Projekt RED tym razem "powrócił do świata obładowanego zombiakami" i przeobraził się w Deacona St. Johna. Fani Days Gone nie mają wątpliwości – to najlepszy cosplay przedstawiający IP Sony.

Days Gone prawdopodobnie nie zostanie rozbudowane o nową odsłonę, jednak nie możemy zapomnieć, że od czasu premiery w 2019 roku marka doczekała się wielu fanów. Choć pozycja nie osiągnęła oczekiwanych przez Sony rezultatów, a SCE Bend Studio nie będzie rozwijać tej marki, systematycznie publikowane są prace sympatyków tej klimatycznej historii.

Maul Cosplay dołączył do grona twórców, którzy wykorzystują świat SCE Bend Studio, dzięki czemu możemy zobaczyć znakomity cosplay. Publikacja zdjęć przedstawiających cosplayera jako Deacona w mediach społecznościowych spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem wielu odbiorców. Spore grono graczy uważa, że jest to zdecydowanie najlepsza kreacja z Days Gone:

„Naprawdę myślałem, że to screenshot. Nie mogę uwierzyć, że to jest prawdziwe. SUPER NIESAMOWITA ROBOTA! SERIO!”

„Najlepszy cosplay z gry”.

„Jasna chole*a, na początku myślałem, że to remaster”.

Co więcej, na materiały zareagowała również Sasha Warren, która miała okazję pracować przy Days Gone:

„Zwykle nie komentuję tego typu rzeczy, ale wykonałeś niesamowitą robotę. Pracowałam nad Days Gone i nawet po wpatrywaniu się w produkcję przez tysiące godzin na początku myślałam, że to zdjęcie z gry. Poważnie to zrobiłeś! Nawet wszystkie małe szczegóły, jak sposób noszenia czapki i radio. A motor wygląda niesamowicie! Naprawdę dobra robota

Projekt Maula Cosplaya naprawdę robi ogromne wrażenie i trzeba przyznać, że artysta włożył sporo wysiłku w opracowanie tak efektownego stroju, a wykonane zdjęcia znakomicie oddają nastrój znany z gry. Zachęcamy do przejrzenia innych prac twórcy – na jego Facebooku i Instagramie znajdziecie wiele ciekawych ujęć.

Days Gone Maul Cosplay - 1

Days Gone Maul Cosplay - 2

Źródło: https://www.facebook.com/maulcosplay/posts/399038381579617

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych