Skyrim i 1200 modyfikacji. Gra prezentuje zupełnie inny poziom

Gry
1927V
Skyrim i 1200 modyfikacji. Gra prezentuje zupełnie inny poziom
Iza Łęcka | 06.09.2021, 08:18

Bethesda szykuje się do premiery next-genowego Skyrima, natomiast społeczność modderów udowadnia, że z tego klimatycznego świata można wycisnąć jeszcze więcej. Sprawdźmy, jak na najnowszym materiale wygląda wielki RPG z aż 1200 modyfikacjami.

Podczas ostatniego QuakeConu Bethesda zapowiedziała nowe wydanie Skyrima. Gra zmierza na kolejne urządzenia, otrzyma ogromną dodatkową zawartość i zapewne będzie odznaczać się nieco usprawnioną oprawą. Nie powinniśmy jednak oczekiwać, że tytuł na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S będzie prezentować się tak, jak na poniższym materiale.

Digital Dreams wpakowało do Skyrima 1200 modyfikacji, by przedstawić enigmatyczny świat w zupełnie nowych barwach. Gracze doceniają klimat i efektowną grafikę w 4K, natomiast jeden z widzów pokusił się o zabawne stwierdzenie:

„Jeśli Todd Howard to zobaczy, pomyśli o ponownej sprzedaży Skyrima w 2029 roku na następnych konsolach nowej generacji”.

Następny obserwator zaproponował, by autor nazwał wskazane ujęcia „Elder Scrolls 6 leaked gameplay”, bowiem projekt charakteryzuje się aż tak dopracowaną sferą wizualną, że wielu odbiorców byłoby w stanie uwierzyć w "wyciek" filmiku. Przekonajcie się zresztą sami, bo jest na co popatrzeć. Digital Dreams nie bez powodu skupia się na spokojnym przemierzaniu poszczególnych terenów – możemy przypuszczać, że w trakcie intensywniejszej akcji czy pojedynków, gra miałaby spore problemy z płynnością.

Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu wspomniany zespół modderów podjął się przedstawienia Cyberpunk 2077 z ponad 50 modyfikacjami. Pozycja CD Projekt RED również wyglądała bardzo efektownie.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Elder Scrolls V: Skyrim.

Źródło: https://wccftech.com/the-elder-scrolls-v-skyrim-visuals-limits-1200-mods/

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper