Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.09.2021 10:56
Fortnite szał przyjaźni
517V

Fortnite: Szał przyjaźni. Epic Games promuje pakiet darmowych przedmiotów w grze

W ramach specjalnego koncertu, Fortnite gościł ostatnio samą Arianę Grande, przygotowując najlepszy jak do tej pory event na żywo w swojej produkcji. Teraz Epic Games nie próżnuje przed nowym sezonem i promuje kolejną świeżą darmową zawartość!

Amerykański gigant wciąż rośnie w siłę i co rusz zachęca graczy do swojego największego hitu różnymi darmowymi przedmiotami oraz ciekawymi ofertami. Teraz firma promuje akcję Szał przyjaźni, w ramach której otrzymujemy specjalny kilof, malowanie na broń, emotkę oraz muzykę do menu.

Dodatkowo z okazji rozpoczęcia się nowego miesiąca do Ekipaki trafiła nowa postać! Jest nim Płomienny Wilk, wyposażony w plecak Płomienne kły oraz podwójny kilof o tej samej nazwie. Jest to pierwszy gość z nowego pakietu "Pierwszych z Mroku" - dalej dostawać będziemy postać Świt Chaosu oraz Sierrę. Oczywiście pojawią się kolejno w październiku i listopadzie.

Aż trudno w to uwierzyć, ale Fortnite ma już cztery lata, a niebawem wkroczy w decydującą fazę drugiego rozdziału swojej wielkiej opowieści w trybie Battle Royale. Gracie jeszcze?

Tagi: DLC epic games Fortnite Gearbox Software