HBO GO promuje polskie filmy i seriale. Co zobaczymy na platformie?

Filmy/seriale
2026V
HBO GO promuje polskie filmy i seriale. Co zobaczymy na platformie?
Iza Łęcka | 03.09.2021, 13:31

HBO Max coraz prężniej rozwija swój katalog w USA – polscy widzowie muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość, by sprawdzić nową usługę Warner Bros., jednak nieco na otarcie łez mamy HBO GO, w którym nie brakuje polskich obrazów. Przekonajmy się, co możemy zobaczyć w ramach subskrypcji.

Obecnie platformy streamingowe cieszą się coraz większą popularnością wśród widzów, co zachęca kolejne wytwórnie do oferowania swoich propozycji – o dominację na rynku rywalizują nie tylko Netflix, HBO Max (w Polsce jeszcze HBO GO) czy Amazon Prime Video, lecz również inne, dopiero wkraczające do gry usługi. Po przedstawieniu niezwykle interesującej wrześniowej oferty, HBO pragnie zachęcić odbiorców do już znanych pozycji pochodzących od naszych rodzimych artystów.

HBO reklamuje polskie filmy i seriale, jakie widzowie mogą zobaczyć w usłudze. Trzeba przyznać, że to zestaw bardzo solidnie zrealizowanych produkcji z całkiem dobrymi obsadami i wciągającymi scenariuszami. „Wataha”, „Pakt” czy „Ślepnąc od świateł” to tylko niektóre z nich.

Pamiętajmy, że konkurencja również nie śpi – Netflix już od kilku miesięcy rozpoczął ofensywę i przedstawia nowe polskie filmy i seriale. Ogłoszony na początku roku rozbudowany projekt uwzględniał aż 9 nowych propozycji, które systematyczne debiutują na serwisie. Mieliśmy już okazję zobaczyć między innymi „Sexify” czy „Otwórz oczy”. Aż przydałoby się, by HBO zdecydowanie odpowiedziało nowym projektem.

Lubicie produkcje HBO stworzone przez polskich twórców?

Źródło: YouTube.com

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper