Iza Łęcka Iza Łęcka 03.09.2021 07:35
Epic Games za darmo Yoku’s Island Express
949V

Sheltered kolejną grą za darmo od Epic Games. Dzisiaj pobieramy Yoku's Island Express

Epic Games Store jest wciąż promowane poprzez udostępnianie bezpłatnych produkcji. Yoku's Island Express to najnowsza pozycja, którą możemy ściągnąć za darmo, natomiast już w przyszłym tygodniu graczom zostanie zaoferowane Sheltered.

Epic Games realizuje przyjętą strategię i regularnie oferuje użytkownikom swojej platformy tytuły bez żadnych kosztów. Poszczególne propozycje mają zachęcić kolejnych odbiorców do sprawdzenia możliwości serwisu – część obserwatorów branży wątpi w skuteczność wskazanego pomysłu, jednak Tim Sweeney wierzy, że działania okażą się konkurencją dla Valve.

Yoku’s Island Express jest rozbudowaną platformówką, która w 2018 roku zebrała bardzo mocne oceny (82-84%). W recenzji dostępnej na naszym portalu Kryspin docenił sprawne i przyjemne połączenie gatunków, założenia rozgrywki oraz wykreowany świat.

„Yoku's Island Express to niezwykle udany miks dwóch tak bardzo różnych od siebie gatunków gier zaprezentowany w ślicznej grafice i interesującej rozgrywce. Jak ktoś lubi metroidvanię i pinballa - może śmiało łykać”.

Grę Villa Gorilla pobierzecie, wchodząc na stronę Epic Games. Oferta jest dostępna do 9 września, natomiast w późniejszym czasie Epic Games zaoferuje Sheltered – w survivalowej grze strategicznej studia Unicube będziemy pomagać rodzinie przetrwać w atomowym schronie.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun Yoku's Island Express, który prezentuje założenia gry i może okazać się znakomitą zachętą do zapoznania się z produkcją osadzoną na barwnej wyspie Mokumana.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: promocja Team17 Villa Gorilla Yoku’s Island Express