Iza Łęcka Iza Łęcka 03.09.2021 07:00
Battlefield 2042
1017V

Beta Battlefield 2042 dopiero w drugiej połowie miesiąca. Informację potwierdzają 2 źródła

DICE i Electronic Arts wciąż nie ogłosili szczegółów dotyczących testów Battlefield 2042, jednak do sprawy odnieśli się Tom Henderson oraz Jeff Grubb. Gracze mogą szykować się na zbliżające się wydarzenie.

DICE przygotowuje się do następnego etapu promocji Battlefield 2042, dzięki któremu sympatycy strzelania będą mogli przekonać się na własnej skórze o efektach pracy deweloperów. Choć ostatnie spekulacje zdradzały, że beta wystartuje już w przyszłym tygodniu, wiele na to wskazuje, iż serwery zostaną uruchomione nieco później.

Tom Henderson, który systematycznie dzieli się zakulisowymi informacjami dotyczącymi strzelanki szwedzkiego studia, ujawnił, że testy rozpoczną się 22 września. Wskazany termin został również potwierdzony przez Jeffa Grubba, który w trakcie programu Giant Bomb wspomniał, że zweryfikował tę wiadomość u własnych źródeł.

Co więcej, dziennikarz Venturebeat zdradził kilka szczegółów o trybie Hazard Zone, jaki wciąż nie został przedstawiony przez EA – zdaniem Grubba zmagania rzeczywiście inspirowane były Escape from Tarkov. W trakcie rozgrywki główną misją graczy będzie zbieranie informacji, a na mapie obok zawodników pojawią się oddziały składające się z SI. W rywalizacji zabraknie jednak respawnów.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/battlefield-2042-beta-release-date-set-for-september-22-its-claimed/

Tagi: Battlefield 2042 DICE Electronic Arts