Zielony Rycerz Green Knight trafi na Amazon. Znamy datę premiery

Filmy/seriale
1687V
Zielony Rycerz Green Knight trafi na Amazon. Znamy datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 02.09.2021, 20:29

„Zielony Rycerz. Green Knight” to jeden z najlepiej ocenianych filmów ostatnich miesięcy i produkcja zaliczy bardzo szybką premierę na Amazon Prime Video. Poznaliśmy szczegóły debiutu, które powinny zainteresować wielu widzów.

Zielony Rycerz. Green Knight to zatem film, który zostaje w widzu jeszcze długo po zakończeniu seansu. A przynajmniej ja tak miałem. Dlatego radzę dać tej produkcji szansę”tymi słowami swoją recenzję podsumował Jędrzej. Nasz dziennikarz nie ukrywał zachwytów nad przygodą, ale warto zwrócić uwagę, że tytuł zebrał bardzo dobre noty na całym świecie. Średnia ocen na poziomie 85% (Metacritic) i 88% poleceń od krytyków (Rottentomatoes) mówi samo za siebie.

Redakcja Variety otrzymała wiadomość o kolejnych losach produkcji – 24 września „Zielony Rycerz. Green Knight” powróci do brytyjskich kin i jednocześnie opowieść zadebiutuje w Amazon Prime Video. Jest to naprawdę dobra wiadomość dla subskrybentów tej platformy, ponieważ widzowie zobaczą kolejny świetnie oceniany tytuł.

Jak podają dziennikarze, A24 zależało na tym, by „Zielony Rycerz. Green Knight” nie tylko wylądował na SVOD, ale otrzymał także dodatkową premierę na wielkim ekranie i Entertainment Film zadba o dostarczenie widowiska do kin. Warto dodać, że film został 6 sierpnia niespodziewanie wycofany z brytyjskich kin.

Pomimo świetnych recenzji „Zielony Rycerz Green Knight” zarobił aktualnie zaledwie 18,2 mln dolarów.

Źródło: https://variety.com/2021/film/global/green-knight-uk-amazon-theatrical-1235034716/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper