Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.09.2021 19:41
God of War Ragnarok - PS5 PlayStation Showcase 2021
2154V

God of War Ragnarok pewniakiem PlayStation Showcase 2021? Na imprezie mają pojawić się „super ogłoszenia”

Pojawiają się pierwsze przecieki dotyczące PS5 PlayStation Showcase 2021. Na wydarzeniu mamy zobaczyć nową przygodę Kratosa, ale Sony podobno zadbało o kilka dużych niespodzianek.

Sony w końcu zapowiedziało dzisiaj PS5 PlayStation Showcase 2021, czyli jedną z najważniejszych imprez dla posiadaczy PlayStation 5 ostatnich miesięcy. Korporacja w końcu pokaże nowe gry zmierzające na PS5 – fani czekali na to show od czerwca.

Japoński producent nie zapowiedział aktualnie żadnych produkcji, których możemy spodziewać się na wydarzeniu, ale do głosu dochodzą insiderzy oraz dziennikarze. Shpeshal_Nick udowodnił już, że posiada świetne dojścia do pracowników Sony i informator pokazał ważną wiadomość – otrzymał on potwierdzenie dotyczące pokazu nowej przygody Kratosa.

Jak wiadomo premiera nowej gry z serii God of War została przełożona na 2022 rok, jednak najwyższy czas, by Sony rozpoczęło konkretną promocję opowieści.

W sprawie PlayStation Showcase 2021 wypowiedział się także Andy Robinson z VGC, który ujawnił, że na imprezie możemy spodziewać się: „kilku super ogłoszeń”.

Źródło: https://wccftech.com/god-of-war-and-other-super-announcements-rumored-for-playstation-showcase

Tagi: God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment