Ghost of Tsushima Legends na zwiastunie. Twórcy pokazują nowy tryb

Gry
1200V
Ghost of Tsushima Legends na zwiastunie. Twórcy pokazują nowy tryb
Wojciech Gruszczyk | 02.09.2021, 18:26

Już jutro zadebiutuje samodzielne wydanie Ghost of Tsushima Legends, więc Sony zaprezentowało zwiastun nowej zawartości. Gracze będą mogli zapoznać się z nowym trybem PVP. Zobaczcie Rivals Mode.

Sony w zeszłym miesiącu zapowiedziało samodzielne wydanie Ghost of Tsushima Legends i już jutro produkcja zadebiutuje na PS5 i PS4. Klienci w tym wypadku mogą kupić wyłącznie tryb PVP, który został oddzielony od fabularnej historii.

Twórcy z Sucker Punch zapowiedzieli, że przygotowali nową zawartość, wśród której wyróżnia się Rivals Mode. Najnowszy zwiastun pokazuje tryb – gracze mogą liczyć na drużynowe zmagania. Będzie to na pewno dobra opcja dla fanów Legend.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że nowości przygotowane przez deweloperów będą dostępne dla wszystkich posiadaczy Ghost of Tsushima Legends za darmo – nawet jeśli pobraliście tryb w ramach bezpłatnej aktualizacji po kupieniu podstawki na PS4.

Twórcy Ghost of Tsushima Legends powinni wkrótce przedstawić kompletny plan rozwoju pozycji – możemy podejrzewać, że gra otrzyma kilka nowych aktualizacji, które będą miały zachęcić graczy do spędzania czasu na serwerach.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper