Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.09.2021 18:26
Ghost of Tsushima: Legends
1008V

Ghost of Tsushima Legends na zwiastunie. Twórcy pokazują nowy tryb

Już jutro zadebiutuje samodzielne wydanie Ghost of Tsushima Legends, więc Sony zaprezentowało zwiastun nowej zawartości. Gracze będą mogli zapoznać się z nowym trybem PVP. Zobaczcie Rivals Mode.

Sony w zeszłym miesiącu zapowiedziało samodzielne wydanie Ghost of Tsushima Legends i już jutro produkcja zadebiutuje na PS5 i PS4. Klienci w tym wypadku mogą kupić wyłącznie tryb PVP, który został oddzielony od fabularnej historii.

Twórcy z Sucker Punch zapowiedzieli, że przygotowali nową zawartość, wśród której wyróżnia się Rivals Mode. Najnowszy zwiastun pokazuje tryb – gracze mogą liczyć na drużynowe zmagania. Będzie to na pewno dobra opcja dla fanów Legend.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że nowości przygotowane przez deweloperów będą dostępne dla wszystkich posiadaczy Ghost of Tsushima Legends za darmo – nawet jeśli pobraliście tryb w ramach bezpłatnej aktualizacji po kupieniu podstawki na PS4.

Twórcy Ghost of Tsushima Legends powinni wkrótce przedstawić kompletny plan rozwoju pozycji – możemy podejrzewać, że gra otrzyma kilka nowych aktualizacji, które będą miały zachęcić graczy do spędzania czasu na serwerach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ghost of Tsushima: Legends Sony Interactive Entertainment Sucker Punch