Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.08.2021 13:30
Venom 2 w październiku
746V

Venom 2 z niezagrożona datą premiery? Najnowsze doniesienia zaprzeczają przeniesieniu na 2022

Wiele wskazuje na to, że nadchodzący sequel o symbioncie od Sony pozostaje niezagrożony. Fani pierwszej odsłony mogą liczyć na premierę jeszcze w tym roku. 

W bieżącym miesiącu spływa do nas coraz więcej informacji na temat nadchodzącej kontynuacji filmu o Venomie. Jeszcze na początku sierpnia dostaliśmy zupełnie nowy, wyładowany akcją zwiastun, który rozwiał wiele wątpliwości. Niedługo potem na jaw wyszło, że Tom Hardy - główny aktor z produkcji - zamierza dążyć do crossovera ze Spider-Manem, w którego wciela się Tom Holland. 

Niestety po kilku dniach z wielu stron zaczęły napływać znacznie bardziej negatywne raporty. Mówiły one o tym, że premiera "Venom: Lat There Be Carnage" jest zagrożona, a wytwórnia boi się kolejnych obostrzeń i globalnego zamknięcia kin, jak miało to miejsce jeszcze przed rokiem. Mogliśmy czytać, że Sony rozważa przełożenie październikowej premiery na odległą datę - 2022 rok

Na szczęście wygląda na to, że były to zaledwie plotki. Według najnowszych raportów, które powołują się na informację od insidera związanego ze studiem, obecny termin pozostaje niezagrożony. Najnowsze doniesienia sugerują, że produkcja trafi do kin 15 października i nic nie powinno stanąć na przeszkodzie. Oczywiście - sytuacja pandemiczną może mocno na wszystko wpłynąć, ale Sony nie zamierza panikować, zanim cokolwiek będzie wiadomo. 

Źródło: https://comicbook.com/marvel/news/venom-2-let-there-be-carnage-release-date-not-delayed-2022/

Tagi: Carnage Sony Spider-Man Tom Hardy Venom Venom 2