Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.08.2021 17:30
King's Bounty 2
2340V

King's Bounty 2 zostało bardzo źle przyjęte przez graczy

King's Bounty 2 nie zostało dobrze przyjęte przez graczy. 

King's Bounty II to dla wielu najciekawsza sierpniowa premiera. Fani rozbudowanych gier liczyli na kolejny tytuł, w którym mogliby spędzić setki godzin, świetnie się przy tym bawiąc. Większość recenzentów przyjęło produkcję rosyjskich twórców dość pozytywnie (tutaj znajdziecie parę z nich), lecz z ich opiniami nie do końca zgadzają się gracze, którzy twierdzą, że King's Bounty 2 jest po prostu bardzo nijaką grą.

Dokładnie dwa dni po premierze pozycji na rynku, średnia ocen na Steamie wynosiła niespełna 40% pozytywnych. Na dzisiaj mamy już ponad 1,5 tysiąca ocen na tejże platformie i średnia z nich to już 53%. Widać tutaj gołym okiem większy przypływ pozytywów, ale liczby te wciąż nie napawają optymizmem. Nie lepiej sytuacja wygląda na serwisie Metacritic. Oceny wersji PC dają nam łącznie 5,4/10, PlayStation 4 - 6,6/10, Xbox One - 5,5/10, a Nintendo Switch - 5,4/10. 

Za co najbardziej obrywa się King's Bounty 2? Bardzo nużącej eksploracji (niestety, ale główny bohater nie potrafi biegać), częstych zadań zmuszających nas do zabawy w kuriera (chodzenie od punktu A do punktu B) i mizernej oprawie graficznej.

 

Źródło: Opracowanie własne

Tagi: 1C Entertainment Deep Silver King's Bounty II opinie graczy