Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.09.2021 08:18
Bum Simulator. Symulator bezdomnego zaskakuje pozytywnie. Zwariowana gra już dostępna
3608V

Bum Simulator. Symulator bezdomnego zaskakuje pozytywnie. Zwariowana gra już dostępna

Bum Simulator został już wprowadzony w formie Wczesnego Dostępu na Steam. Zwariowany "symulator kloszarda" okazuje się czymś więcej, niż tylko ciekawostką.

Można było pomyśleć, że dzieło studia Ragged Games będzie tylko kolejną ciekawostką na kwadrans. Już teraz Bum Simulator zgarnia zaskakująco pozytywne opinie i zapewnia zabawę na długie godziny.  Bum Simulator zbiera pochwały nie tylko od użytkowników na Steam (88% pozytywnych recenzji na platformie Valve), ale również od takich redakcji, jak PCInvasion.

"Mam strasznie dużo frajdy w Bum Simulatorze. (...) Otwarty świat gry jest świetny, zawierając przy tym więcej głębi, niż to byłoby nawet potrzebne.

W tej chwili dostępny jest pierwszy rozdział, który zapewnia jednak długie godziny zabawy. Tytuł okazuje się bardzo przyjemny, jeśli lubicie gry w takim stylu i już teraz wydaje się wart zakupu" - twierdzi Andrew Farrell, redaktor PC Invasion.

Gra, w której nie brakuje motywów survivalowo-konstrukcyjnych (budujemy w niej... bazę dla głównego bohatera) wyceniana jest obecnie w promocji, trwającej do 2 września, na 58 zł. Bum Simulator spędzi w fazie Wczesnego Dostępu ok. 12 miesięcy i będzie przez ten okres regularnie rozwijany. Po tym czasie dojdzie do pełnego wydania gry, ze wszystkimi zaplanowanymi rozdziałami fabularnymi.


Źródło: https://store.steampowered.com/app/855740/Bum_Simulator/
https://www.pcinvasion.com/bum-simulator-early-access/

Tagi: Bum Simulator humor PC Ragged Games steam