Pokémon TV na Nintendo Switch. Aplikacja niespodziewanie trafiła na konsolę

Gry
1877V
Pokémon TV na Nintendo Switch. Aplikacja niespodziewanie trafiła na konsolę
Wojciech Gruszczyk | 26.08.2021, 18:54

Na Nintendo Switchu nadal nie doczekaliśmy się dostępu do platformy Netflix, ale od dzisiaj możemy sprawdzić bibliotekę Pokémon TV. Aplikacja została dodana do eShopu i zainteresowani widzowie mogą oglądać anime na ekranie konsoli.

Od wielu miesięcy gracze czekają na udostępnienie aplikacji Netflix na Nintendo Switchu, jednak platforma nie jest zainteresowana wkroczeniem na sprzęt Nintendo lub japoński producent nie widzi sensu w oferowaniu swoim klientom dostępu do filmów i serialów z SVOD.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak się jednak okazuje, Nintendo Switch jest najwidoczniej bardzo dobrym urządzeniem do produkcji z serii Pokemon, ponieważ w cyfrowym sklepie japońskiej korporacji możecie od dzisiaj pobierać Pokémon TV. Na początku pojawiły się pojedyncze informacje od graczy, ale sytuację potwierdziło już The Pokemon Company.

Jak wiadomo w Polsce odcinki Pokemonów są dostępne na platformie Netflix, ale jeśli akurat nie macie dostępu do tego SVOD, to możecie sprawdzić propozycję z Pokémon TV. Poniżej znajdziecie zwiastun, który pokazuje projekt.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper