Iza Łęcka Iza Łęcka 26.08.2021 13:43
Riders Republic
769V

Riders Republic do wypróbowania za darmo. Ruszyła otwarta beta dla wszystkich graczy

Ubisoft kolejny raz pozwala wszystkim chętnym sprawdzić swoją nową produkcję. Po zamkniętych testach Riders Republic, przyszedł czas na otwarte zmagania, dzięki którym uczestnicy wskoczą na rower i przystąpią do wyścigów.

Riders Republic to najnowsza produkcja Ubisoftu, w której gracze doświadczą rywalizacji w wybranych sportach ekstremalnych. W rozległym świecie, na jaki składać się będą tereny kilku amerykańskich parków narodowych, odbędą się konkurencje na rowerach, snowboardzie czy nartach. Wczoraj prezentowaliśmy na portalu rozgrywkę z zamkniętych testów, jednakże deweloperzy są gotowi na następny etap promocji.

Ubisoft zaprasza na „rozbudowany tryb wieloosobowy” – otwarte testy Riders Republic są dostępne do 28 sierpnia. We wskazanym czasie sprawdzicie grę na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One i PC.

Zgodnie z zapewnieniami Riders Republic zaoferuje „w pełni społecznościową rozgrywkę”, w której na najnowszych urządzeniach zmierzy się ze sobą ponad 50 graczy, natomiast użytkownicy korzystający z konsol poprzedniej generacji przystąpią do zawodów po 20 osób. Twórcy umożliwiają opanowanie 5 ekstremalnych sportów i wykonanie ponad 100 trików – na nartach, rowerze, snowboardzie, wingsuicie (zwykłym i odrzutowym).

Betę Riders Republic pobierzecie na konsole lub PC, korzystając z poniższych odnośników:

Źródło: https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/riders-republic/beta

Tagi: Beta Riders Republic Ubisoft Ubisoft Annecy