Marvel's Midnight Suns oficjalnie. Zobaczcie najnowszą grę Firaxis Games

Gry
1558V
Marvel's Midnight Suns oficjalnie. Zobaczcie najnowszą grę Firaxis Games
Wojciech Gruszczyk | 25.08.2021, 20:13

Firaxis Games wykorzystuje swoje doświadczenie, by zapewnić graczom nową produkcję w uniwersum Marvela. Nie będzie to jednak kolejna historia z Thorem i Spider-Manem w roli głównej, ponieważ deweloperzy postanowili podejść do tego IP w zaskakujący sposób. Poznajcie Marvel's Midnight Suns.

Jeszcze przed startem E3 wyciekła lista zapowiedzi 2K Games, na której pojawiła się tajna produkcja Firaxis Games. Nie wszystkie gry przedstawione przez informatora zostały ujawnione na czerwcowych targach, ale kilku dziennikarzy potwierdziło, że gracze mogą faktycznie oczekiwać „XCOM-a połączonego z Marvelem”.

Take-Two w ostatnim raporcie finansowym ujawniło, że 2K Games szykuje się do zaprezentowania nowej pozycji, która zadebiutuje jeszcze w aktualnym roku finansowym i właśnie możemy oglądać prezentację tajemniczej produkcji.

Marvel's Midnight Suns zadebiutuje w marcu! Jest to taktyczny RPG, w którym gracze wcielą się w zupełnie nowych superbohaterów, jednak na zwiastunie widzimy kilka znanych twarzy. Gameplay zostanie zaprezentowany 1 września. 

Źródło: własne

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper