Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.08.2021 10:43
DEEEER Simulator z datą premiery. Zwariowana gra z Japonii dla fanów Goat Simulatora i Katamari Damacy
423V

DEEEER Simulator z datą premiery. Zwariowana gra z Japonii dla fanów Goat Simulatora i Katamari Damacy

Jeśli lubicie zwariowane produkcje, w stylu Katamari Damacy albo Goat Simulatora, to koniecznie zainteresujcie się DEEEER Simulator: Your Average Everyday Deer Game. Takiej szajby dawno nie widzieliśmy.

DEEEER Simulator: Your Average Everyday Deer Game to tytuł stworzony w większości przez samodzielnie działającego dewelopera z Japonii, który przyjął dla swojego jednoosobowego studia szyld Gibier Games. Wiemy już, że ta zwariowana gra, która może się kojarzyć z Goat Simulatorem ze względu na charakter gameplayu, trafi na rynek 25 listopada 2021 r. Produkcja będzie dostępna od tego dnia na PS4, XOne, Switch i PC (Steam). W Japonii gra będzie również dostępna w pudełkach dzięki zaangażowaniu wydawcy Playism. Ujawniona cena DEEEER Simulator: Your Average Everyday Deer Game to 20 dolarów.

Na czym polega tu rozgrywka? Tytuł nie ma dokładnie sprecyzowanych celów i jest swego rodzaju sandboksem destrukcji, w którym możemy niszczyć miasto, w którym znalazł się nasz potężny jeleń, dysponujący rozciągającą się szyją. W DEEEER Simulator: Your Average Everyday Deer Game powalczymy z policją, która będzie próbować zatrzymać morderczego zwierzaka.

DEEEER Simulator: Your Average Everyday Deer Game pojawiło się na Steam w formie Wczesnego Dostępu już w styczniu 2020 r. Od tego momentu tytuł był dopracowywany i wzbogacany o świeżą zawartość (przede wszystkim o nowe wydarzenia fabularne i ostatniego bossa). Wiadomo, że w sklepowym wydaniu gry, które pojawi się na rynku 25 listopada, pojawi się również tryb "Cowthello", czyli minigierka do rywalizacji online.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/08/deeeer-simulator-your-average-everyday-deer-game-adds-ps4-xbox-one-and-switch-versions-launches-november-25

Tagi: goat simulator humor Japonia katamari zwariowane