Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.08.2021 12:15
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 w końcu na PS5. Premiera opóźnionej next-genowej edycji
531V

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 w końcu na PS5. Premiera opóźnionej next-genowej edycji

Posiadacze PS5 musieli dłużej poczekać na Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Na szczęście nasza cierpliwość została w końcu wynagrodzona.

Zgodnie z czerwcowymi zapowiedziami, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 trafiło dzisiaj (24 sierpnia) do dystrybucji również na PlayStation 5 (gra była wcześniej dostępna w wydaniu na PS4, XOne, PC i XSX). CI Games wyjaśniało w maju, że gra ma poważne problemy z działaniem na PS5, w związku z czym konieczne jest opóźnienie premiery w przypadku tej platformy.

Premierze Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS5 towarzyszy nowy zwiastun, który czeka na was poniżej. W ramach usprawnień wizualnych wprowadzonych na PS5 CI Games wymienia m.in. rozdzielczość 4K (przy 30 fps) oraz wprowadzenie trybu wydajności, działającego w 2K, przy 60 fps. Gra uzyskuje też pełną obsługę funkcji haptycznych DualSense oraz adaptacyjnych spustów kontrolera. Twórcy gry mówią też o znacznie skróconych loadingach na PS5, w porównaniu z wydaniem na PS4. Posiadacze PS5 otrzymują od razu w pakiecie z Sniper Ghost Warrior Contracts 2 dodatek Butcher's Banquet, oprócz mniejszego DLC pt. Mordercze kusze.

CI Games pochwaliło się przy okazji, że w 2 miesiące od premiery Sniper Ghost Warrior Contracts 2 sprzedaż tytułu pokryła już koszty jego produkcji.


Źródło: https://polskigamedev.pl/sgw-contracts-2-debiutuje-na-ps5-gra-przyniosla-dziesiatki-milionow-zl/

Tagi: CI Games Sniper: Ghost Warrior Contracts 2