Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2021 17:29
Frogger: The Game Show
397V

Frogger: The Game Show na zwiastunie. Zaprezentowano nowy program rozrywkowy od Konami i NBC Universal

Frogger to kolejne IP, które zostanie wykorzystane przez jedną z platform streamingowych. Konami współpracowało z NBC Universal, by przygotować program rozrywkowy na licencji klasycznej gry. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Frogger to klasyczna zręcznościówka, której pierwsza odsłona zadebiutowała w 1981 roku. Tytuł w swoim czasie cieszył się wielką popularnością, jednak Konami już od dawna nie rozwija tego IP i nie proponuje graczom nowych odsłon.

Zainteresowani mogą jednak szykować się na zupełnie nowy projekt – „Frogger: The Game Show” to wspólny projekt Konami oraz NBC Universal i pierwszy odcinek programu rozrywkowego zadebiutuje 9 września 2021 roku na Peacock. Widzowie zobaczą nowe odcinki w każdy czwartek.

Według oficjalnych informacji, „Frogger: The Game Show” ożywi popularne IP, a uczestnicy zabawy będą „skakać jak żaby” na różnych torach przeszkód. Autorzy przygotowali między innymi: „Żabie Miasto”, „Kraina Cukierkowych Żab” i „Żaby w Kosmosie”. Uczestnicy podczas zabawy zmierzą się ze znanymi przeszkodami i zawalczą o nagrody.

Jak widać – nawet z Froggera można zrobić program telewizyjny... Choć jest to oczywiście tylko wykorzystanie znanej marki do dość banalnego projektu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Frogger Frogger: The Game Show Konami