Iza Łęcka Iza Łęcka 23.08.2021 09:00
Wiedźmin: Zmora Wilka
1482V

Wiedźmin: Zmora Wilka już dostępny. Netflix zaprasza na seans

Streamingowy gigant zaprasza na drugą produkcję z uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego. „Wiedźmin: Zmora Wilka” jest już dostępny, dzięki czemu widzowie mogą zapoznać się z historią Vesemira.

Wiedźmińskie uniwersum może liczyć na sporą promocję pod skrzydłami Netflixa. Włodarze platformy potwierdzili już datę premiery drugiego sezonu przygód Geralta, Ciri oraz Yennefer, powoli rusza również produkcja spin-offu prezentującego losy 1200 lat przed akcją przedstawioną w serialu „Wiedźmin”. Ostatnio poznaliśmy główną obsadę wraz z reżyserkami „The Witcher: Blood Origin”.

Zanim jednak zapoznamy się z nowymi wyzwaniami, w których zagra Henry Cavill, czy sprawdzimy pierwszy zwiastun wspomnianego prequela, możemy zasiąść do seansu „Wiedźmin: Zmora Wilka” – film został właśnie udostępniony na platformie Netflix i przybliży historię Vesemira, który pragnąc wyrwać się spod jarzma szlachcica, rusza w poszukiwaniu swojego przeznaczenia. W polskim dubbingu usłyszymy między innymi Kamila Prubana, Ewę Prus, Marka Karpowicza oraz Ewę Kanię.

„Wiedźmin: Zmora wilka to ogółem całkiem niezła i klimatyczna animacja, chociaż niepozbawiona wad, które mogą wkurzyć oddanych fanów książek Sapkowskiego” – tymi słowami Jędrzej Dudkiewicz podsumował recenzję produkcji, która może zapewnić fanom uniwersum przyjemny wieczór.

Planujecie sprawdzić najnowszy obraz debiutujący na Netflixie?

Źródło: Twitter: witchernetflix

Tagi: Netflix Wiedźmin Wiedźmin: Zmora wilka