Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.08.2021 19:30
the outer worlds 2
1251V

The Outer Worlds 2, Avowed i sekretny projekt Obsidian Enteratinment są już grywalne

Obsidian Entertainment opracowuje trzy gry (zapowiedziano Avowed i The Outer Worlds 2) - wszystkie z nich są już grywalne.

Avowed czy The Outer Worlds 2 zostało przez wielu dziennikarzy zapowiedziane zbyt szybko. Prezentacja tej drugiej gry odbyła się na tegorocznym wydarzeniu Microsoftu na gali E3 2021. Obsidian Entertainment zaskoczyło swoich fanów, choć trzeba było sobie jasno powiedzieć - w tytuły te nie zagramy wcześniej niż w 2023 roku.

Wydawać się mogło, że deweloperzy zapowiadając The Outer Worlds 2 mieli gotowy wyłącznie tytuł, krótki trailer i początek scenariusza. Tak jednak nie jest, ponieważ dyrektor odpowiadający za projekty ekipy - Josh Sawyer - wziął udział w zabawie na Twitterze polegającej na wymienieniu pięciu ostatnich produkcji, w które grał.

W swoim ostatnim wpisie zaznaczył, że miał okazję spędzić już trochę czasu w Avowed, The Outer Worlds 2 oraz niezapowiedzianej dotąd grze szykowanej przez Obsidian Entertainment. Trudno stwierdzić, czym ona jest, ale warto zaznaczyć jedno - deweloperzy nie próżnują i tworzą jednocześnie aż trzy gry. 

Źródło: https://gamerant.com/obsidian-entertainment-avowed-outer-worlds-2-playable-fallout/

Tagi: Avowed Microsoft Obsidian Entertainment The Outer Worlds 2