NBA 2K22. Poznaliśmy najlepszych zawodników i zawodniczki nadchodzącej gry

Gry
979V
NBA 2K22. Poznaliśmy najlepszych zawodników i zawodniczki nadchodzącej gry
Igor Chrzanowski | 21.08.2021, 14:47

Sportowe tasiemce ponownie uderzą w rynek tej jesieni i ponownie pokażą nam najlepszych światowych zawodników w cyfrowym wydaniu, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł odczuć trochę sportowej magii na własnej skórze. Teraz poznaliśmy najlepszych graczy NBA.

Koszykówka wciąż bije rekordy popularności i jest jednym z najpopularniejszych sportów na świecie, a co za tym idzie traktujące o niej gry sprzedając się w milionach egzemplarzy każdego roku. Podczas gdy 2K króluje póki co w tej kategorii i zaczyna robić pierwsze poważne błędy, Electronic Arts szukuje się do trzeciego już powrotu NBA Live.

Zanim jednak do tego dojdzie 2K Games promuje swoje nadchodzące dzieło jak tylko może, stawiając w ostatnim czasie na ujawnianie kart najlepszych zawodowych graczy NBA, których ujrzymy w NBA 2K22. Aby nie zaspamować was niepotrzebnymi bzdurami, wybraliśmy trzy główne kategorie, o których warto wiedzieć.

Oczywiście po pierwsze możemy poznać 10 najlepszych sportowców z męskiego oddziału NBA, gdzie bez zaskoczenia na czele listy jest sam LeBron James wyznaczający granicę punktacji na 96 punktów ze 100 możliwych. Taki sam wynik osiągnęło jeszcze tylko trzech innych zawodników.

W damskiej sekcji NBA nazywanej WNBA króluje Breanna Stewart z wynikiem 95 punków, wyprzedając drugą w rankingu zawodniczkę znaną jako A'ja Wilson o 1 punkcik.

Na koniec przyjrzyjmy się najlepszym debiutantom tegorocznego sezonu. Tutaj największy potencjał wykazuje 
Cade Cunningham z wynikiem 80 punktów - jego koledzy z tabeli nie sięgają może i takiej punktacji, ale też nie są jakoś daleko w tyle - stawkę zamyka Scottie Barners z rezultatem 76 oczek.

Źródło: Twitter

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper